@Grewest: Martwi wieśniacy nie narzekają na głód
Martwi arystokraci nie narzekają na długi
A martwi żołnierze, nie narzekają wtedy na żołd
Więc czy to równość?
Bądź Francuzem
Masz monarchię w kraju
Jest bieda
Obalasz monarchię w kraju
Jest bieda
Ustanawiasz cesartwo w kraju
Jest bieda
Cesarstwo upada więc ustalasz monarchię w kraju
Jest bieda
"OMG REWOLUCJA FRANCUSKA TO POSTĘP CYWILIZACYJNY!!1!"
Komentarze
Odśwież15 marca 2025, 18:03
Rewolucja Francuska pochłonęła więcej ofiar, niż ciemiężcy z którymi walczyła.
Odpisz
14 marca 2025, 23:53
Równość nie wyklucza się z śmiercią
Odpisz
15 marca 2025, 00:14
@Grewest: Martwi wieśniacy nie narzekają na głód
Martwi arystokraci nie narzekają na długi
A martwi żołnierze, nie narzekają wtedy na żołd
Więc czy to równość?
Odpisz
8 marca 2025, 09:40
Bądź Francuzem
Masz monarchię w kraju
Jest bieda
Obalasz monarchię w kraju
Jest bieda
Ustanawiasz cesartwo w kraju
Jest bieda
Cesarstwo upada więc ustalasz monarchię w kraju
Jest bieda
"OMG REWOLUCJA FRANCUSKA TO POSTĘP CYWILIZACYJNY!!1!"
Odpisz
11 marca 2025, 15:54
@sssstttt: Zapomniałeś o okresach 3 pseudo republik
Odpisz