Dowód na supremacje Bawarii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Nie idź!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2025, 21:37
https://pl.wikipedia.org/wiki/Likwidacja_Prus
„Likwidacja Prus nastąpiła 25 lutego 1947 roku na mocy ustawy Sojuszniczej Rady Kontroli Niemiec, organu zarządzającego okupowanymi po II wojnie światowej Niemcami.”
Ja to tylko tu tak zostawię.
Odpisz
10 marca 2025, 12:03
Bawaria nie robi osiemdziesiąt skrętów ideologicznych na godzinę
Bawaria ma swoje wartości które chętnie i z radością broni
Bawaria nie wyzywa każdego kto tych wartości nie uznaje
Bawaria ma (w stosunku do reszty Niemiec) dobre kiełbasy
Bądź jak Bawaria
Odpisz
10 marca 2025, 13:04
@sssstttt: 🤣😂🤣😂🤣 Bawarskie kiełbasy.
Generalnie zonk taki, że Niemcom polskie kiełbasy smakują jakoś bardziej.
Poczuj taką sytuację: jesteś w Dreźnie i Niemiec w ciuchach Bawarczyka pyta się czy ty i psiapsi jesteście z Polski, bo coś mu brzmi znajomo.
Mówisz że tak
Niemiec, w tym dziwnym niezbyt hohdeutshu , zaczyna śpiewać odę do polskiej kiełbasy.
Tłumaczysz że ty słabo po niemiecku
Więc on robi na bis łamaną angielszczyzną
Tłumacz psiapsi czemu ci Niemcy (45+) potakują i o czym on wyje.
Odpisz
8 marca 2025, 16:24
Popieram niepodległość Bawarii nie dlatego, że zależy mi na Bawarii, ale dlatego, że chcę zniszczyć Niemcy
Odpisz
8 marca 2025, 20:03
@rumcajschr: Prawda, prawda, zgadzam się z tym stwierdzeniem
Odpisz
8 marca 2025, 20:06
@rumcajschr: jak Bawaria będzie niepodległa, to liczba Niemiec się zwiększy
Odpisz
9 marca 2025, 15:41
@lordbaysel: Niemiec powinno być jak najwięcej!
Odpisz
Edytowano - 9 marca 2025, 08:49
Minęło ok 200 lat. ( Nie chce mi się wyliczać ile dokładnie ) A typ dalej nie tknął swojego jedzenia.
Odpisz
8 marca 2025, 16:35
Mam znajomego z Bawarii, on też oglądał czeskie bajki
Odpisz
8 marca 2025, 18:36
@rozwalgo: człowiek kultury jak się patrzy
Odpisz
8 marca 2025, 16:15
Jak coś jest dobre to po co to zmieniać
Odpisz