Ostrzeżenie dla łodzi podwodnej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Należy się za piękne oczy
Mało znany szczegół
Zapraszamy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2015, 20:00
I've seen enough hentai to know where this is going x'D
Odpisz
18 lutego 2020, 07:16
@maxiu1244: same for me xDDD
Odpisz
11 lipca 2017, 10:48
Kraken!
Odpisz
21 kwietnia 2015, 13:25
Hentai...
Odpisz
24 sierpnia 2014, 00:09
Cthulhu ^ ^
Odpisz
10 listopada 2014, 18:24
@Assasin00: no hej!
Odpisz
17 listopada 2014, 16:43
@Cthulhu: No Czeeść ^w^
Odpisz
18 sierpnia 2014, 08:45
ahaha Usmiałem się a wy xD?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:08
@Flawless: Nie.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:13
@Flawless: Nie.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:21
to był sarkazm xD
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:21
@denz334: to był sarkazm xD
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:23
Nie.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:31
@denz334: Nie że Nie.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:32
@Flawless: Nie
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2014, 09:34
@Flawless: Nie.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 09:37
Nje że Nje bo Nje
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:11
@Flawless: Nie wiem... nie znam odpowiedzi...no nie nauczyłam się!
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:57
@denz334: No że NEIN ! że nie.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 11:03
Nein.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:32
@denz334: Nie Nein No Koteł nie (Koteł ! ?).
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:35
Wow to takie kotełowe wow koteły takie kotełskie wow...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:39
@denz334: Teraz cios ostateczny Nayan nyan nyan nyan że nyan bo jest nyan ! Albo po prostu Nyan cat ^^
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:39
Nazi ball...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:40
@denz334: Polandball ...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:42
Eee Husaria?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:44
@denz334: Eee Długi ?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:44
Eee wina Tuska?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:49
@denz334: Eee ... Putin !
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:50
Eee Janukowycz?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:52
@denz334: Eee ... jakieś znaki ?¿?¿?¡!¡!¡
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:55
العربية؟ هو العربي؟
Odpisz
18 sierpnia 2014, 15:03
@denz334: ?¿?¿?¡!¡!¡xالعربية؟ هو العربي؟
Odpisz
18 sierpnia 2014, 15:07
نعم يا سيدي???
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:04
@denz334: TF2
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:14
Tf123123124512412412412?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 21:05
@denz334: Team Fortess 2 (gram w to ^^)
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2014, 09:10
A ja gram w super mario... (^_^)
Odpisz
19 sierpnia 2014, 10:10
@denz334: A ja też ... (^-^) ale na pegazusie .
Odpisz
19 sierpnia 2014, 10:50
a ja na komputerze...
Odpisz
19 sierpnia 2014, 16:03
@denz334: a ja nie miałem neta...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:14
Jak ku*wa taki wielki potwor to powinni ku*wa zakazac tam wjezdzac a nie ku*wa tylko " ostrzezenie ".
Odpisz
18 sierpnia 2014, 10:09
No co za hultaj :D
Odpisz