Czasem można poznać naprawdę absurdalne historie, czytając stare kroniki i zapiski
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Drewniany kominek
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przyszłość jest piękna
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2025, 00:18
99.5% obecnych polaków to potomkowie chłopów pańszczyźnianych którzy de facto byli niewolnikami przegrywanymi w te karty przez sarmatów.
Odpisz
12 marca 2025, 10:55
@whereswally: jakich sarmatów nie trolluj
Odpisz
13 marca 2025, 14:00
@Beowulf_: Zamilcz chłopie pańszczyźniany
Odpisz
15 marca 2025, 15:38
@whereswally: 10% Polaków stanowiła Szlachta więc robiąc tak że Ślachcice się rozmnażali tak samo jak chłopi, to przynajmniej 9,5% jest mieszana
Odpisz
11 marca 2025, 13:48
relatable z strony rodziny mojego ojca, jego dziadek przewalił ileś tam akrów ziemi w karty
Odpisz
10 marca 2025, 18:57
Armia czerwona spalająca za dużo wyglądający dom i przesiedlająca pradziadka na wschód
Odpisz
10 marca 2025, 17:10
Jeden z moich odleglejszych przodków też był hazardzistą. Przegrał dworek wraz z ziemią w karty.
Odpisz
10 marca 2025, 15:32
Wg historii rodzinnej mój pra pradziadek przegrał dom w karty, kiedy się wyprowadził „dziwnym trafem” dom z zabudową spłonął
Odpisz
8 marca 2025, 23:10
Przodek jednego z moich Ziombali przegrał (albo prawie przegrał) żonę w karty
Odpisz
8 marca 2025, 23:18
@rumcajschr: Jak można przegrać żonę w karty?
Odpisz
8 marca 2025, 23:23
@Konto_nieusuniete: W społeczeństwach, gdzie małżeństwa traktowane są jako transakcje dla dobra społeczność lub prywatnych spraw bądź rodzin
Odpisz
9 marca 2025, 08:20
@Konto_nieusuniete: Ch*j wi tak szczerze
Odpisz
10 marca 2025, 14:31
@Konto_nieusuniete:
1. Grasz w karty
2. Stawiasz żonę
3. Przegrywasz
4. Bezżenność
Odpisz
10 marca 2025, 14:53
@Dexter_Ward: A żona traktowana jest jak własność męża.
Odpisz
9 marca 2025, 09:46
Według opowieści babci mój pra pra pra coś tam dziadek przegrał 3 wioski w karty
Odpisz
10 marca 2025, 14:08
@Talerz: Ślachcic jedyn
Mój praszczur ino trójkę dzieci
Odpisz
8 marca 2025, 23:10
Mój pradziadek miał dzieci zaraz po wojnie, więc jego ojciec nie żył tak dawno temu
Odpisz
8 marca 2025, 23:13
@Kolo_killer: To jest naprawdę względne, bo zależy, które dziecko w jakim czasie się urodziło.
Dla jednego pradziadek będzie odległy, bo pochodzi od najstarszych dzieci, dla innego pradziadek, będzie stosunkowo bliski
Odpisz