memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 marca 2025, 00:18
Było nie wkurzać Obelixa XD
Odpisz
9 marca 2025, 20:51
Panoramix, 5 minut wcześniej: Rzućcie wszystko co robicie! Jedziemy do Egiptu
15 marca 2025, 09:58
@Annika1: A Obelix wziął, pie....nął i poszedł.
15 marca 2025, 22:52
@papcio2137: Obelix simpuje Panoramixa, bo ma nadzieję w końcu dostać magicznego napoju
14 marca 2025, 12:38
Nie zadziera się z Obelixem!
9 marca 2025, 19:37
No co? Obelix musiał gdzieś odłożyć menhir. Przecież nie na drodze bo będzie ludziom przeszkadzać
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 marca 2025, 00:18
Było nie wkurzać Obelixa XD
Odpisz
9 marca 2025, 20:51
Panoramix, 5 minut wcześniej:
Rzućcie wszystko co robicie! Jedziemy do Egiptu
Odpisz
15 marca 2025, 09:58
@Annika1: A Obelix wziął, pie....nął i poszedł.
Odpisz
15 marca 2025, 22:52
@papcio2137: Obelix simpuje Panoramixa, bo ma nadzieję w końcu dostać magicznego napoju
Odpisz
14 marca 2025, 12:38
Nie zadziera się z Obelixem!
Odpisz
9 marca 2025, 19:37
No co? Obelix musiał gdzieś odłożyć menhir. Przecież nie na drodze bo będzie ludziom przeszkadzać
Odpisz