@Nawet_niiwiem: Imo początek 3 sezonu kręcił cały czas pattern na zasadzie "Flashbacki z Wietnamu Marka, gadanie o tym jak silny jest Mark, Mark dostaje wpie.... od randoma bo się ogranicza za bardzo" aż do momentu Invincible War Arc'a.
miałem podobnei, tylko to tył typ, jeszcze jak się zgłaszałem do zadań które wiedziałem jak zrobić to mnie brał pod tablice do tych co nie wiedziałem, parę razy się głosiłem później trochę lecenia w ...ja i se odpuścił
Komentarze
Odśwież13 marca 2025, 23:53
Hurra
Conquestposting
Odpisz
14 marca 2025, 09:46
@PanPiernik: przemebluje ci twarz
Odpisz
16 marca 2025, 19:28
@PanPiernik:
Odpisz
16 marca 2025, 19:21
Korwińskie cierpienie
Odpisz
13 marca 2025, 22:53
Finał invincible, absolute cinema
Odpisz
Edytowano - 14 marca 2025, 10:40
@Reglan: sezon 3 na start był trochę głupi, w środku miałki ale odcinek 7 i 8 to poziom pierwszego sezonu
Odpisz
16 marca 2025, 18:45
@Nawet_niiwiem: Imo początek 3 sezonu kręcił cały czas pattern na zasadzie "Flashbacki z Wietnamu Marka, gadanie o tym jak silny jest Mark, Mark dostaje wpie.... od randoma bo się ogranicza za bardzo" aż do momentu Invincible War Arc'a.
Odpisz
14 marca 2025, 00:42
Wystarczy mieć tyle plusów by nauczycielka już naprawdę brała innych a nie Ciebie
Odpisz
13 marca 2025, 20:50
miałem podobnei, tylko to tył typ, jeszcze jak się zgłaszałem do zadań które wiedziałem jak zrobić to mnie brał pod tablice do tych co nie wiedziałem, parę razy się głosiłem później trochę lecenia w ...ja i se odpuścił
Odpisz