Nie zawsze przegrywam w grach komputerowych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Nie znoszę kleszczy
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2014, 22:28
Dwarf Fortress...
Odpisz
19 lutego 2017, 15:36
Gram w RimWorld- *ping* Opad Chemiczny
Odpisz
25 lutego 2017, 21:04
@FlorencjaBall: Też gram w RW. Dwarf Fortress trudniejsze...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 13:41
też tak mam XD czasem
Odpisz
20 sierpnia 2014, 22:28
typowy tekst po nieudanej grze:D
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:01
to takie... Prawdziwe
Odpisz
20 sierpnia 2014, 17:01
Nie ma to jak zrobiç obrazek z filmiku "Zdenerwowany gracz w Quake"
Odpisz
20 sierpnia 2014, 16:54
Bez znaków interpunkcyjnych mnie śmieszyło, teraz nie :(
Odpisz
20 sierpnia 2014, 15:36
to takie ;-; zyciowe
Odpisz
20 sierpnia 2014, 15:36
to takie ;-; zyciowe
Odpisz
18 sierpnia 2014, 00:11
już dawno nie dodałem nic do ulubionych :>
Odpisz
16 sierpnia 2014, 23:20
Jak to wejdzie na główną to nieźle :D
Odpisz
17 sierpnia 2014, 17:43
@AlfonsoWizor: weszło ;)
Odpisz
16 sierpnia 2014, 21:06
5/5 i do ulubionych c:
Odpisz