Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2025, 03:11
A matka się na mnie drze czym niby jestem zmęczony...
Odpisz
23 marca 2025, 11:58
@Figarus: przykra sprawa, znajdź se nową mamusię może
Odpisz
15 marca 2025, 23:36
a jak mam wszystkie objawy naprzemienie to się niweluje i jestem zdrowy?
Odpisz
15 marca 2025, 23:58
@jbartosik: Nie, jesteś po prostu dz..... na atencję
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2025, 00:01
@Konto_nieusuniete: silną hipokryzjię w tobie wyczuwam
Odpisz
19 marca 2025, 21:24
@jbartosik: Pi*rdol Konciaka. Jak masz na zmianę manię i depresję, to może to być bipolarka. Proponuję pójść do lekarza w celu diagnozy.
Odpisz
19 marca 2025, 21:27
@Anantashesha: żartuje po prostu z poważnych chorób psychicznych
niektórzy zrozumieli niektórzy nie
Odpisz
19 marca 2025, 21:28
@jbartosik: Nigdy nic nie wiadomo :)
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2025, 21:30
@Anantashesha: ja po prostu z tego żartuje
mam nadzieję że ty nie masz i cię tym nie uraziłem
Odpisz
19 marca 2025, 21:35
@jbartosik: Niee, spokojnie. Mam masę innych rzeczy, ale jakbyś z nich żartował to też by mnie to nie uraziło.
Odpisz
19 marca 2025, 21:36
@Anantashesha: oki
jeśli mogę spytać jakich?
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2025, 21:38
@jbartosik: A to na to się chyba za krótko znamy. I to też nie publicznie.
Odpisz
19 marca 2025, 21:38
@Anantashesha: z ciekawości pytał ale uszanuję twoje zdanie
Odpisz
19 marca 2025, 21:39
@jbartosik: Saszet ma wszystkie problemy
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2025, 21:40
@Konto_nieusuniete: jakie powiedz mi wielki wszechwiedzący góru
Odpisz
19 marca 2025, 21:40
@jbartosik: Nie ma sprawy, pytanie jest zawsze okej ^^
Odpisz
19 marca 2025, 21:41
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Saszet ma wszystkie problemy, a Konciak nie ma żadnego.
Odpisz
19 marca 2025, 21:45
@jbartosik: guru się pisze przez u, cymbałku 🥰
Odpisz
19 marca 2025, 21:46
@Konto_nieusuniete: a jak napisałem?
Odpisz
19 marca 2025, 21:46
@jbartosik: przez ó
Odpisz
19 marca 2025, 21:46
@jbartosik: I odpowiedz na pytanie
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2025, 21:47
@Konto_nieusuniete: dobra ...j jebłem się tam ale znaczenia to nie ma
Odpisz
19 marca 2025, 21:47
@jbartosik: Teraz będzie uciekał od odpowiedzi, bo wie że pi*rdolnął głupotę bezmyślnie i nie umie żyć z konsekwencjami.
Odpisz
19 marca 2025, 21:49
@Konto_nieusuniete: Sayonara da 👋
Odpisz
19 marca 2025, 21:49
@Anantashesha: i on się dziwi że jes nielubiany
Odpisz
19 marca 2025, 22:32
@jbartosik: Ja mu współczuję. Widać że jest bardzo pokrzywdzony przez życie. Ale dość już o tym, nie powinniśmy tak plotkować o osobach trzecich publicznie.
Odpisz
19 marca 2025, 22:33
@Anantashesha: czemu uważasz że jest pokrzywdzony przez życie?
Odpisz
19 marca 2025, 22:34
@jbartosik: Możemy o tym pogadać na pw. Nie chcę smarować ludzi publicznie.
Odpisz
19 marca 2025, 22:39
@Anantashesha: okej
Odpisz
19 marca 2025, 20:18
Name better duo
Odpisz
16 marca 2025, 08:47
Kanye
Odpisz
15 marca 2025, 23:42
cześć wszystkim tutaj Piotr gryf
w tym memie chodzi o to że pozy kobiety która choruje na manie i depresję są podobne do moich póz które wykonuje w moim hitowym serialu komediowym pod tytułem "Głowa rodziny"
do następnego towarzysze i uważajcie na dużego kurczaka
Odpisz