Języki świata w oczach obcokrajowców
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
To będzie bolało
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2014, 17:24
poland stronk!!!
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:50
teraz zrobie coś mądrego i odpisze ci po roku :D
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:51
@eldawidos111: Wiedz, że to wiele dla mnie znaczy :')
Odpisz
16 lipca 2016, 02:01
@eldawidos111: ja tobie też
Odpisz
16 lipca 2016, 21:25
o ty gałganie :D
Odpisz
16 lipca 2016, 21:34
@eldawidos111: kolejna odpowiedź za rok
Odpisz
3 stycznia 2017, 22:28
Ja go zastąpie.xd
Odpisz
3 stycznia 2017, 23:05
@Adi34: xdddddddddd
Odpisz
29 kwietnia 2017, 10:11
;)
Odpisz
4 lutego 2018, 14:04
@dosieniek123: No to jeszcze raz :P
Odpisz
24 lutego 2018, 21:47
@YASSUO: tak
Odpisz
26 lutego 2018, 00:32
@kamienny_pingwin: ;------)
Odpisz
12 października 2018, 22:33
@dosieniek123: Siemka
Odpisz
11 listopada 2018, 20:18
@aaddss: cze
Odpisz
10 stycznia 2019, 22:31
@eldawidos111: hejo :D
Odpisz
24 maja 2019, 06:36
heeeej
Odpisz
24 maja 2019, 06:40
@SongManka510: o tohru
Odpisz
24 maja 2019, 07:01
co
Odpisz
24 maja 2019, 07:06
@SongManka510: masz tohru na avatarze .-.
Odpisz
24 maja 2019, 13:53
a no tak xd
Odpisz
27 lutego 2020, 19:05
@SongManka510: jak tam
Odpisz
27 lutego 2020, 19:07
@Polalak: zle
Odpisz
27 lutego 2020, 19:08
@SongManka510: ale będzie dobrze :-)
Odpisz
27 lutego 2020, 21:02
@Polalak: zdecydowanie nie
Odpisz
12 maja 2021, 16:41
@SongManka510: dlaczego nie?
Odpisz
13 maja 2021, 09:17
@Szarok: bo pewnie nie
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:44
Ciekawy czy 15 obcych pokonałoby godzille :P
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:48
@Lekki69: Ona 15 obcych zjada na pierwsze śniadanie :D
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:01
@Lekki69: Nie daliby rady.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:38
@PanKtos: Obcy mieli by małe szanse. Mogli by się na nią wspiąć i opluwać ją kwasem.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 18:15
@Lekki69: godzilli nic nie pokona
Odpisz
18 sierpnia 2014, 18:17
@AdiXiks: Godzilla ma chyba tak grubą skórę że raczej nic jej nie zrobią
Odpisz
18 sierpnia 2014, 18:42
@martino1020: Hmm skoro kwas aliena potrafi rozpuścić kamień to czemu by nie skórę twardą jak kamień?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 19:34
@gonzal11: *Żelazny kamień
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:40
@gonzal11: Bo to godzilla XD
Odpisz
19 sierpnia 2014, 02:33
@skate07071: Masz na myśli żelazną skórę ?
Odpisz
19 sierpnia 2014, 07:05
@AdiXiks: Ale mieliby szanse, wspieliby się, kwasem by opluwali (to w 1cz. stopiło 4wartstwy grubego żelaza) i ewentualnie przebiliby się przez oczy i od środka bić '-'
Odpisz
19 sierpnia 2014, 08:30
@Lekki69: A promień godzilli?
Odpisz
19 sierpnia 2014, 08:47
@Lekki69: godzilla zieje atomowym oddechem posiada zdolność szybkiej regeneracji sama mierzy ponad 100 m jakim cudem obcy ma jakiekolwiek szanse z królem potworów ?
Odpisz
19 sierpnia 2014, 09:16
@Roger909: Yep.
Odpisz
19 sierpnia 2014, 10:09
@EnderCraft087: Właśnie sam rozmiar może zmniejszyć szanse, i jest bardzo wolna, jak nie widziałeś co potrafi sam kwas. Oczywiście wystarczy że trafi nadepnięciem i po sprawie, a jak nie trafi?
Odpisz
10 kwietnia 2018, 15:53
@gonzal11: nie wiadomo ze czego jest skóra godzilli ;p
Odpisz
13 sierpnia 2018, 22:16
@Filipsss: Za to można fajnie oszacować jej odporność, średnio to ekwiwalent kilkunastu metrów stali walcowanej ;)
Odpisz
24 sierpnia 2014, 21:01
ciekawe jak wygląda chińska
Odpisz
10 lutego 2015, 22:00
@Darmozjad1: Podobno właśnie chińska gramatyka nie jest taka straszna. Najgorszy jest alfabet.
Odpisz
5 kwietnia 2015, 20:53
@kaliope: niema to jak odpisac po roku na czyjs komentarz
Odpisz
5 kwietnia 2015, 22:21
@eldawidos111: Jak to mówią, lepiej późno niż wcale :)
Odpisz
23 listopada 2017, 19:39
@kaliope: popieram
Odpisz
24 listopada 2017, 07:54
@Tymek590: Archeolog?
Odpisz
24 listopada 2017, 11:06
@Darmozjad1: nom
Odpisz
12 marca 2017, 11:37
Irlandia XDDDDD
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:48
irlandzkie dobre :-D
Odpisz
9 września 2014, 20:51
Przynajmniej jeden plus w tym kraju...
Odpisz
19 sierpnia 2014, 19:33
Chińska gramatyka powinna mieć Chucka Norrisa z M30 ujeżdżającego godżille z armią obcych z mini-gun'ami i BAZOOKAMI
Odpisz
19 sierpnia 2014, 15:36
@KontoUsunięte: JEE Usunęli go
Odpisz
19 sierpnia 2014, 02:34
Niemiecka gramatyka nie jest raczej trudna, lecz gorzej bywa z jej wymową xd
Odpisz
19 sierpnia 2014, 00:44
irlandzka trudna? szczerze, bardzo łatwa :/
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:27
no nie wiem, niemiecki nie jest aż tak bardzo trudny ..tylko te rodzajniki na dobrą sprawę wystarczy ogarnąć, resztę łatwo się nauczyć
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:31
@makiszka: taa...tylko że ja czasami odnoszę wrażenie,że niemiecki składa się z samych rodzajników...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:42
@Daughter_of_the_Moon: no co zrobisz ? nic nie zrobisz.
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2014, 20:05
W polskim przynajmniej większość słów się czyta tak jak pisze
Odpisz
18 sierpnia 2014, 20:53
To nie tak działa wszystkie kraje mogą tak powiedzieć o swoim języku...
Odpisz
12 września 2014, 21:18
to nie działa tak jak myślisz np anglicy jeśli nie wiesz "a" czytają "ej" nie mają czegoś takiego jak źżćńę i innych
Odpisz
13 września 2014, 07:27
i tak inny jest alfabet od tego co wymawiamy
Odpisz
13 września 2014, 09:16
nom czyli to nie. takie prostet
Odpisz
10 kwietnia 2018, 15:54
równie dobrze można powiedzieć że u nas wymawia się inaczej czasami takie ,,M'' bo czasami ,,EM,, a czasami ,,MY'' i co ma taki obcokrajowiec począć? xd
Odpisz
18 sierpnia 2014, 19:44
W oryginale nie była irlandzka tylko islandzka...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:56
A języki azjatycie?
Odpisz
19 sierpnia 2014, 08:31
@Filipo100: Łatwiejsze do ogarnięcia
Odpisz
25 stycznia 2019, 16:41
@Dovahkiin: Pie**olisz
Odpisz
25 stycznia 2019, 20:40
@CousinJoe: Nie xD
Odpisz