Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

21 marca 2025, 18:56

Na pamiątkę 1025, koronacji Chrobrego. Wniosek o to, żeby tak było. Chcę mieć ćwierćstówkę

Avatar lordbaysel

24 marca 2025, 20:19

@IkarAviator: nie uwierzysz...

Avatar lordbaysel

24 marca 2025, 20:19

@lordbaysel: i druga strona

Avatar IkarAviator

24 marca 2025, 20:56

@lordbaysel: Nie ma drogi, toż to przecie
Papież Polak na monecie

Avatar Pietrek360

27 marca 2025, 09:18

@IkarAviator: z całym szacunkiem ale mamy 1000 letnia rocznicę, 1025 będzie dopiero w 2050 (🤓🤓🤓)

Avatar IkarAviator

27 marca 2025, 10:00

@Pietrek360: masz rację... aaaaczkolwiek
Nie napisałem "1025. rocznicy"
Napisałem "Na pamiątkę 1025 [roku], koronacji Chrobrego". Dobrze jest

Avatar Pietrek360

27 marca 2025, 18:40

@IkarAviator: SPRAWDZAM

Avatar Pietrek360

27 marca 2025, 18:40

@IkarAviator: racja mój błąd

Avatar IkarAviator

27 marca 2025, 19:45

@Pietrek360: plus za czujność stary

Avatar Pietrek360

28 marca 2025, 10:50

@IkarAviator: danke

Avatar flamefrost20

10 maja 2025, 10:54

@IkarAviator: Popatrz na to, ty huncwocie,
Papież Polak na banknocie.

Avatar Pietrek360

10 maja 2025, 16:22

@flamefrost20: typie co ty tu robisz

Avatar flamefrost20

10 maja 2025, 19:31

@Pietrek360: Jestem twórcą tego mema i jestem twórcą tego mema.

Avatar IkarAviator

10 maja 2025, 19:38

@flamefrost20: gośc co wskrzesił dyskusję sprzed ponad dwóch tygodni. No to skorzystam i sie pochwalę, że tez maam monetę z profilem papieża, a na rewersie okno papieskie z papieżem w nim. Zdobyłem takie cudeńko w Wadowicach

Avatar Pietrek360

10 maja 2025, 21:26

@flamefrost20: grubo

Avatar flamefrost20

11 maja 2025, 02:49

@IkarAviator: To i ja się pochwalę, ostatnio kupiłem parę monet i najciekawszą z nich jest ta upamiętniająca 225-lecie Mennicy Warszawskiej. Zdjęcie poglądowe.

Avatar KrulArenki

21 marca 2025, 19:27

Amerykanie mają ćwierć dolarówki.

Avatar Pietrek360

27 marca 2025, 09:19

@KrulArenki: to nie bądźmy gorsi i miejmy ćwierć stówki

Avatar Jejak_nieznany

24 marca 2025, 16:57

Honey, wake up, new banknot dropped

Avatar Figarus

23 marca 2025, 19:22

Od biedy do klasy średniej. I to w kilka lat!

Avatar Crln_7

23 marca 2025, 22:37

@Figarus: ~Walaszkowane

Avatar Ignisus

21 marca 2025, 18:56

25 dych

Avatar Dragon22T0Ja

21 marca 2025, 20:03

@Ignisus: 2,5 dychy bardziej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pilne

Zdeklasowani znowu

Nigdy na to nie wpadną

Fajnie że odpowiedzieli

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka