Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

13 kwietnia 2025, 08:27

Po prostu zajebisty kotek

Avatar Nerius

21 marca 2025, 23:45

Też Niemcy nazywający tego prototypowego olbrzyma mającego ważyć 1000 ton szczur (Landkreuzer P1000 Ratte)

Avatar Nerius

21 marca 2025, 23:48

@Nerius: I kolejny prototypowy czołg nazwany "Mysz" (Panzerkampfwagen VIII Maus)

Avatar Zombifikowanie

22 marca 2025, 08:10

@Nerius: czy tam jest haunebu

Avatar Denominativus

22 marca 2025, 13:59

@Nerius: Chodził o ironię ig

Avatar pancerny_jejak

22 marca 2025, 19:07

@Nerius: Niemcy Nazywają też słoń rozwinięcie ciezkoopancerzonego działa przeciwpancernego Ferdynand (Elefantt)

Avatar Mijak

22 marca 2025, 21:09

@Nerius: OK, ale Ratte nigdy nie powstał, a nazwa "Maus" na największy niemiecki czołg, myślę że właśnie miała być takim zabawnym nawiązaniem do tego, że wszystkie inne były nazywane od coraz większych kotów.

Avatar Nerius

22 marca 2025, 21:21

@Mijak: Wiesz czym jest prototyp? Maus też nigdy nie powstał w 100%

Myślałem, że w memie chodzi o to, że Niemcy w trakcie II wojny światowej często nazywały czołgi od zwierząt

Avatar Zombifikowanie

22 marca 2025, 23:05

@pancerny_jejak: był jeszcze nosorożec

Avatar PzKpfw_IV

22 marca 2025, 23:22

@Mijak: to nie było żadne ,,zabawne nawiązanie", w ten sposób chciano zmylić szpiegów jakoby miałby to być jakiś mały czołg rozpoznawczy. Początkowo projekt nazwano ,,Mammut".

Avatar PzKpfw_IV

22 marca 2025, 23:24

@Nerius: jak nie powstał? Można nawet powiedzieć, że w pewnym sensie powstał w ok. 150%, ponieważ zbudowano 2 prototypy: jeden kadłub z obciążeniem imitującym wieżę i drugi w pełni wyposażony.

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2025, 18:06

@Mijak: Z info które znalazłem w internecie do projektu Ratte ukończono jedną wieżyczkę, ale potem zrezygnowano i wysłano ją do Norwegii gdzie służyła w baterii artyleryjnej

Avatar Mijak

24 marca 2025, 07:00

Tak to jest gdy wiedzę o historii militariów czerpie się z Gierek.

Avatar Jacix

23 marca 2025, 11:14

Tygrys i tygrys królewski, puma, pantera ,leopard i jeszcze kilka ale leopard to już ten nowoczesny
A nam zostały takie nazwy jak komar bóbr czy antelopa. :(

Avatar Zombifikowanie

23 marca 2025, 11:19

@Jacix: langusta

Avatar Jacix

23 marca 2025, 11:24

@Zombifikowanie: no też

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Znak czasów

Nieuczciwa ocena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka