Mario myśli tylko o sobie. Nic nowego.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2014, 13:13
Ja to pierwszy dodałem !!!!
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2014, 13:50
@graywolf: to prawda. Przypisaliśmy Ci autorstwo i punkt doświadczenia za dodanie tego obrazka. Dodając samodzielnie ten obrazek nie zauważyliśmy Twojego w poczekalni. Sorki za pomyłkę!
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:52
@jejapl: Wut? A reszta poszkodowanych? (np. ja) o_o
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:05
@Mozgowiec: wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy. na pewno zareagujemy. komentarze możemy przeoczyć.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:12
@jejapl: Dzięki! To przy następnej okazji :3
Odpisz
19 sierpnia 2014, 11:32
@jejapl: a ja dodałem obrazek o nazwie "troll na omegle" i został on dodany przez ciebie(wybacz jeśli te "ciebie" było obraźliwe) a ja go 1 dałem
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2014, 12:30
@Lacoste: ten obrazek też już zmieniliśmy na Twój i to nawet wcześniej.
www.obrazki.jeja.pl/100976,trollowanie-na-video-czacie.html
Tylko, że akurat my dodaliśmy obrazek wcześniej, ale nie był jeszcze aktywny. Długo by tłumaczyć. Wpisaliśmy Ciebie i mamy nadzieję, że to rozwiązuje problem.
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:36
@jejapl: dziękuję za to :3
Odpisz
19 sierpnia 2014, 15:39
@jejapl: Jeja jest milsze nisz facebook
Odpisz
10 grudnia 2015, 20:36
@graywolf: niż*
Odpisz
21 lipca 2016, 16:26
@graywolf: I lepsze.
Odpisz
25 kwietnia 2020, 18:24
@SharpNeedle: co tu się xd
Odpisz
28 kwietnia 2020, 10:11
@Polski_Ziemniok: audible
Odpisz
18 sierpnia 2014, 18:58
Przestańcie brać gify z YT. Wiem bo ten sam gif nie dawno był w najnowszym filmiku "Gif with sound".
Odpisz
12 kwietnia 2015, 17:16
Którym?
Odpisz
31 marca 2015, 18:29
;_;
Odpisz
3 października 2014, 18:55
widziałem z tego filmik tytuł;SONGS YOU DIDN'T KNOW HAD LYRICS: SUPER MARIO WORLD
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:24
Ja zawsze kiedy gram w mario world na ZSNES emulator, i mam Yoshi'ego, to zawsze z nim ginę, nie zostawiam go samego! nie,nie,nie
Odpisz
28 sierpnia 2014, 22:14
Dziękuję :D (Gdybyś nie rozumiał spójrz na mój avatar [Mały yoshi])
Odpisz
29 sierpnia 2014, 12:18
Proszę bardzo. Nigdy Cię nie zostawię w tej grze
Odpisz
6 września 2014, 10:43
a na zemstę zrób tak: W mario land 2 (czyli mario jest dzidzią) to go strać ;)
Odpisz
18 sierpnia 2014, 14:19
te oczy! :3
Odpisz
28 sierpnia 2014, 22:15
@jenson_button: Yoshowe (czyt. joszowe) :3
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:25
zły mario...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:17
Prawidłowo to Mario jest złym człowiekiem wpiszcie na YT ,,Game Theory: Why Mario is Mental, Part 1'' Tylko dla osób znających angielski ;p
Odpisz
18 sierpnia 2014, 15:59
Zrobiło mi się przykro...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 15:31
Zemszczę się... Będziesz cierpiał
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:58
Mario to czyste zło, wiem co mówię.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:54
ha majnkraft z modami :D
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:59
@Minecraft_Diament: Ale się tego nalęgło.... (trolli)
Odpisz
8 lipca 2015, 21:06
@Minecraft_Diament: Co ku*wa? ;__________;
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:54
Jeszcze te palce :D
Odpisz
18 sierpnia 2014, 13:11
człowiek sku*wiel xD
Odpisz