Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Nie idź!
Nie po oczach
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2025, 04:05
Ale już nie w kieszeni, a w centrum danych, gdzieś tam, hen
Odpisz
29 marca 2025, 15:08
1000 piosenek na jednym urządzeniu robiło o wiele więcej wrażenia, ponieważ wszystko wtedy musiało się zmieścić na malutkiej karcie microSD.
Odpisz
29 marca 2025, 20:47
@Papasmerf44: teraz te malutkie karty mikroSD robią wrażenie bo na nich się zmieści jeszcze wpi..u piosenek
Odpisz
29 marca 2025, 12:12
Dlaczego nikt nie mówi o tej karcie asa, na drugim obrazku?
Odpisz
22 marca 2025, 08:17
Jestem pod wrażeniem, że powstało 60 milionów nagranych piosenek
Odpisz
22 marca 2025, 08:33
Tylko pamiętaj, że są jeszcze remixy, covery, podział na wersję instrumentalną i wokalną, nightcore, slowed+reverb itp. itd.
Odpisz
22 marca 2025, 08:52
@Xelven: To wyjaśnia sprawę
Odpisz
22 marca 2025, 11:03
na pewno powstało więcej
Odpisz
22 marca 2025, 11:24
@Xelven: powstało nawet więcej niż 60mln bo są jeszcze niszoi artyści i generalnie artyści których nie ma na Apple music
Odpisz
22 marca 2025, 12:27
@tigerman: Wiem, dlatego sprecyzowałem, że chodzi o nagrane
Odpisz
22 marca 2025, 12:32
No to spie....one doprecyzowanie bo niczego nie precyzuje.
Odpisz
22 marca 2025, 08:15
I tak słuchacie tylko 20
Odpisz
22 marca 2025, 08:00
Ipod nie miał neta, tylko pamięć wewnętrzną
Odpisz