memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 marca 2025, 04:05
Ale już nie w kieszeni, a w centrum danych, gdzieś tam, hen
Odpisz
29 marca 2025, 15:08
1000 piosenek na jednym urządzeniu robiło o wiele więcej wrażenia, ponieważ wszystko wtedy musiało się zmieścić na malutkiej karcie microSD.
29 marca 2025, 20:47
@Papasmerf44: teraz te malutkie karty mikroSD robią wrażenie bo na nich się zmieści jeszcze wpi..u piosenek
29 marca 2025, 12:12
Dlaczego nikt nie mówi o tej karcie asa, na drugim obrazku?
22 marca 2025, 08:17
Jestem pod wrażeniem, że powstało 60 milionów nagranych piosenek
22 marca 2025, 08:33
Tylko pamiętaj, że są jeszcze remixy, covery, podział na wersję instrumentalną i wokalną, nightcore, slowed+reverb itp. itd.
22 marca 2025, 08:52
@Xelven: To wyjaśnia sprawę
22 marca 2025, 11:03
na pewno powstało więcej
22 marca 2025, 11:24
@Xelven: powstało nawet więcej niż 60mln bo są jeszcze niszoi artyści i generalnie artyści których nie ma na Apple music
22 marca 2025, 12:27
@tigerman: Wiem, dlatego sprecyzowałem, że chodzi o nagrane
22 marca 2025, 12:32
No to spie....one doprecyzowanie bo niczego nie precyzuje.
22 marca 2025, 08:15
I tak słuchacie tylko 20
22 marca 2025, 08:00
Ipod nie miał neta, tylko pamięć wewnętrzną
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 marca 2025, 04:05
Ale już nie w kieszeni, a w centrum danych, gdzieś tam, hen
Odpisz
29 marca 2025, 15:08
1000 piosenek na jednym urządzeniu robiło o wiele więcej wrażenia, ponieważ wszystko wtedy musiało się zmieścić na malutkiej karcie microSD.
Odpisz
29 marca 2025, 20:47
@Papasmerf44: teraz te malutkie karty mikroSD robią wrażenie bo na nich się zmieści jeszcze wpi..u piosenek
Odpisz
29 marca 2025, 12:12
Dlaczego nikt nie mówi o tej karcie asa, na drugim obrazku?
Odpisz
22 marca 2025, 08:17
Jestem pod wrażeniem, że powstało 60 milionów nagranych piosenek
Odpisz
22 marca 2025, 08:33
Tylko pamiętaj, że są jeszcze remixy, covery, podział na wersję instrumentalną i wokalną, nightcore, slowed+reverb itp. itd.
Odpisz
22 marca 2025, 08:52
@Xelven: To wyjaśnia sprawę
Odpisz
22 marca 2025, 11:03
na pewno powstało więcej
Odpisz
22 marca 2025, 11:24
@Xelven: powstało nawet więcej niż 60mln bo są jeszcze niszoi artyści i generalnie artyści których nie ma na Apple music
Odpisz
22 marca 2025, 12:27
@tigerman: Wiem, dlatego sprecyzowałem, że chodzi o nagrane
Odpisz
22 marca 2025, 12:32
No to spie....one doprecyzowanie bo niczego nie precyzuje.
Odpisz
22 marca 2025, 08:15
I tak słuchacie tylko 20
Odpisz
22 marca 2025, 08:00
Ipod nie miał neta, tylko pamięć wewnętrzną
Odpisz