memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 kwietnia 2025, 14:41
A jak tam wasze morze, górale?
Odpisz
27 marca 2025, 09:05
Mieszkam na wzgórzu które jest na jeszcze większym wzgórzu. Gdynia jest zajebista
28 marca 2025, 19:23
@Pietrek360:
27 marca 2025, 16:16
ta? przynajmniej nie mamy wedzonego powietrza
Edytowano - 27 marca 2025, 16:21
poludniowiec wytykajacy czechowi brak dostepu do morza (obaj maja 8 godzin dojazdu)
26 marca 2025, 11:26
nie wiem, nie powiedziałbym "górach" tylko raczej górkach/pagórkach
26 marca 2025, 12:45
@FluttershyIsNOTaDoormat: wzgórzach i wzgórkach?
26 marca 2025, 14:12
@Annika1: aż tak to raczej nie
26 marca 2025, 14:34
@FluttershyIsNOTaDoormat: no te chyba są niższe. Znaczy tak trochę ponad kreci kopiec wystają
24 marca 2025, 13:05
byo?
24 marca 2025, 14:40
@jbartosik: a jak ja tego mema wrzuciłem tak z 4 miesiące temu to od razu został zwdółstrzałkowany Żyjemy w jejaczeństwie😞
24 marca 2025, 15:57
@PanPiernik: widać wrzuciłeś za szybko po ostatnim postingu tego mema
Stare
24 marca 2025, 14:41
Wy macie morskie oko. My mamy morze bałtyckie.
24 marca 2025, 14:22
Ale toż to 20m pięknych gór
Edytowano - 24 marca 2025, 13:25
Nie przesadzajcie z tym podlasiem. Podlasie to już wshut. Tam dzieci wspinają się na pionowe ściany i walczą z dzikami na noże i wiatrówki
24 marca 2025, 12:57
Pomorzanie po przejściu 10 m pod górę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2025, 14:41
A jak tam wasze morze, górale?
Odpisz
27 marca 2025, 09:05
Mieszkam na wzgórzu które jest na jeszcze większym wzgórzu. Gdynia jest zajebista
Odpisz
28 marca 2025, 19:23
@Pietrek360:
Odpisz
27 marca 2025, 16:16
ta? przynajmniej nie mamy wedzonego powietrza
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2025, 16:21
poludniowiec wytykajacy czechowi brak dostepu do morza (obaj maja 8 godzin dojazdu)
Odpisz
26 marca 2025, 11:26
nie wiem, nie powiedziałbym "górach" tylko raczej górkach/pagórkach
Odpisz
26 marca 2025, 12:45
@FluttershyIsNOTaDoormat: wzgórzach i wzgórkach?
Odpisz
26 marca 2025, 14:12
@Annika1: aż tak to raczej nie
Odpisz
26 marca 2025, 14:34
@FluttershyIsNOTaDoormat: no te chyba są niższe. Znaczy tak trochę ponad kreci kopiec wystają
Odpisz
24 marca 2025, 13:05
byo?
Odpisz
24 marca 2025, 14:40
@jbartosik: a jak ja tego mema wrzuciłem tak z 4 miesiące temu to od razu został zwdółstrzałkowany
Żyjemy w jejaczeństwie😞
Odpisz
24 marca 2025, 15:57
@PanPiernik: widać wrzuciłeś za szybko po ostatnim postingu tego mema
Odpisz
24 marca 2025, 15:57
Stare
Odpisz
24 marca 2025, 14:41
Wy macie morskie oko. My mamy morze bałtyckie.
Odpisz
24 marca 2025, 14:22
Ale toż to 20m pięknych gór
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2025, 13:25
Nie przesadzajcie z tym podlasiem. Podlasie to już wshut. Tam dzieci wspinają się na pionowe ściany i walczą z dzikami na noże i wiatrówki
Odpisz
24 marca 2025, 12:57
Pomorzanie po przejściu 10 m pod górę
Odpisz