Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BELLA3110

20 sierpnia 2014, 13:51

Jak on zrobił to zdjęcie ?!?

Avatar hejt123

1 czerwca 2016, 18:12

@BELLA3110: Aparatem?

Avatar chaboyy_HD

17 maja 2015, 07:40

zróbmy sobie zdjęcie reaktora jądrowego bo co ku*wa może się stać

Avatar AncalagonCzarny

20 sierpnia 2014, 11:48

Wygląda trochę jak reaktor łukowy Stark'a.

Avatar Artorias

18 listopada 2014, 23:27

@AncalagonCzarny: ... na cuz, sóziony... a tak na serio stark miał nieco mniej kabli u góry i te takie dziwne koło na z pręgami :)

Avatar Kakashisensi

20 sierpnia 2014, 15:41

Gdzie jest spełniacz życzeń ?

Avatar jenson_button

20 sierpnia 2014, 17:31

@Kakashisensi: pewnie gdzieś nad nim :P

Avatar Dany1771

20 sierpnia 2014, 10:44

Nie chce wiedziec skad masz to zdjecie

Avatar makiszka

20 sierpnia 2014, 11:21

@Dany1771: zapewne zrobił aparatem

Avatar Dany1771

Edytowano - 20 sierpnia 2014, 11:24

@makiszka: Nie pytalem czym to zrobil, ale spoko. chodzilo mi o to co on tam robil przy reaktorze. ale on "zapewne" nie zrobil tego zdjecia bo to by mu sie nie oplacalo. stanal by tam i bum napromieniowany uranem czy czyms tam

Avatar makiszka

20 sierpnia 2014, 11:36

@Dany1771: no to skąd sie wzięło jak on go nie zrobił

Avatar CytrynowaGruszka

20 sierpnia 2014, 12:00

@makiszka: Wynalazek zwany "Internet"

Avatar KingsMax

20 sierpnia 2014, 12:06

@Dany1771: Sam rdzeń jądrowy jest niewielki, większość miejsca zajmują osłony zapobiegające promieniowaniu. Jeśli nie będzie żadnej awarii można być tam skąd robiło się zdjęcie.

Avatar WcaleNieBakteria

20 sierpnia 2014, 12:25

@Dany1771: Woda świetnie zatrzymuje promieniowanie. Kiedy reaktor znajduje się kilka/kilkanaście metrów pod wodą to praktycznie możesz pływać po jej powierzchni bez narażania się na uszczerbek na zdrowiu.

Avatar SpaceMarine1990

20 sierpnia 2014, 12:02

Teraz widziałem już wszystko.

Avatar Slenderowiec2012

20 sierpnia 2014, 10:21

Pytanie: Jak wielką temperaturę to osiąga?

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 10:39

@Slenderowiec2012: W chuuuuuuuuuj dużą.

Avatar kozakfull

20 sierpnia 2014, 10:48

@Slenderowiec2012: Nie większą niż 1000°C., wyżej to już zachodzą niekorzystne reakcje, topnienie, takie tam.

Avatar ImpoSzajbus

20 sierpnia 2014, 11:08

@kozakfull: To osiąga nawet 2000 stopni, ale reaktor jest zanurzony w olbrzymim basenie wypełnionym wodą, dlatego ryzyko przegrzania rdzenia jest małe.

Avatar zawodnik22

20 sierpnia 2014, 11:07

3/5

Avatar Lacoste

20 sierpnia 2014, 10:09

Zawsze chciałem to zobaczyć :>

Avatar ImpoSzajbus

20 sierpnia 2014, 11:06

@Lacoste: No to zapraszamy do Świerku koło Otwocka :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Totalnie

Drewniany kominek

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka