Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Windows_10

30 maja 2018, 12:16

team nintendo a nie jakieś amerykańskie konsole najlepsze japońskie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar niemieckireptilian

21 kwietnia 2020, 22:43

@Windows_10: wiem że odkop i pan maruda ale sony jest japońskie

Avatar Galaxy_pl

14 lipca 2021, 19:41

@Windows_10: playstasion to japońska konsola a nie amerykańska

Avatar chaboyy_HD

10 sierpnia 2015, 16:23

w ps4 podbają mi siępady one są po prostu za**biste. gdyby działąły do ps3 to bym odrazu se kupił

Avatar VanQuisch

19 sierpnia 2014, 22:37

A ja mam 3. A tak na po za tym to 4 ma zajepiście wygodne pady.

Avatar AdiXiks

21 sierpnia 2014, 21:57

@VanQuisch: Chyba jak masz ręce 7-latka

Avatar VanQuisch

23 sierpnia 2014, 11:24

@AdiXiks: I tu cię zaskoczę, jestem bardzo wysoki i mam duże, bardzo silne rence (u mnie tak wygląda 1/3 rodziny).

Avatar AdiXiks

24 sierpnia 2014, 19:09

@VanQuisch: Spoko. A ja jestem mały i mam małe ręce, a pady ps4 od razu wydawały mi się za małe..

Avatar VanQuisch

26 sierpnia 2014, 22:47

@AdiXiks: Każdy ma inne upodobania.

Avatar Slenderowiec2012

19 sierpnia 2014, 23:16

Planuję kupić PS3, dobra jest czy nie warto?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 20 sierpnia 2014, 10:16

@Piecours: Na PS4 mnie nie stać, a na Xbox usłyszałem wiele skarg.
PS: Czy gry z PS3 działają na PS4? Coś o tym słyszałem ale nie wiem czy to prawda.

Avatar Piecours

20 sierpnia 2014, 13:25

@Slenderowiec2012: Też nie mam PS4 z tego samego powodu ale podobno na nowym xboxie trzeba mieć ciągle internet i nie można kupować używanych gier. A gry z PS3 na PS4 pewnie będą wprowadzać, :)

Avatar TheWitekDC

19 sierpnia 2014, 22:50

a ja miałem 2 i na tym skończyła się moja przygoda playstation aktualnie mam xbox 360 i będę miał xbox one :)

Avatar Slenderowiec2012

19 sierpnia 2014, 23:15

@TheWitekDC: Cieszymy się twoim szczęściem.

Avatar Milt55

20 sierpnia 2014, 00:51

@TheWitekDC: To na prawdę bardzo interesujące. Ja natomiast pochwalę się moim nowym zakupem, kupiłem chleb i idę robić kolacje. Pozdro

Avatar Bilolus1

19 sierpnia 2014, 22:27

Mój brat miał 1 ( nie odziedziczyłem :c) później sie wyprowadził dostałem 2 mój ojciec po pracy trochę maniaczy więc i 3 mam i jakoś tak 2 miechy temu dostałem 4 :D ! .

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 sierpnia 2014, 22:19

I dlaczego wszyscy przy 4? Ach... 2 !

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2014, 22:00

2 - szkoda, że już nie produkują. Żeby był cash, trzeba iśc do przodu...

Avatar Ravios

19 sierpnia 2014, 21:35

Mam wszystkie :)

Avatar gelo1238

19 sierpnia 2014, 21:30

Mam 1 i 2. :)

Avatar Kubox123456

19 sierpnia 2014, 21:28

Nadal mam 2 :)

Avatar PoraNaSmierc

19 sierpnia 2014, 21:27

Do tej pory korzystam z 2

Avatar CytrynowaGruszka

19 sierpnia 2014, 21:24

2 moja miłość <3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

A, okej

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka