Dlatego zawsze jest to CTRL + C C C C C
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
I po kłopocie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2025, 08:16
ctrl+x team
realnie używam ctr+x aby wiedziec, że cos skopiowałem czasem
Odpisz
27 marca 2025, 13:59
Najmniej zaufania jest przy zapisywaniu dokumentu/kodu przy pomocy ctrl+s
Odpisz
27 marca 2025, 16:15
@SmierdziszKupom: zazwyczaj jest potwierdzenie tej akcji
Odpisz
27 marca 2025, 20:11
@kolkav5: Jeśli jest mniej niż pięć razy to kłamie
Odpisz
27 marca 2025, 11:59
Czy jak kopiuję zaznaczając coś myszką i klikając myszką na "kopiuj", ale wklejam skrótem klawiszowym, to też tu się zaliczam?
Odpisz
27 marca 2025, 10:54
Po prostu jak wklejasz to widzisz tego efekt od razu
Odpisz
26 marca 2025, 14:13
W końcu wklejanie jest o wiele prostsze niż kopiowanie. Tekst, lub cokolwiek chcesz skopiować, musi być zaznaczone i być w aktywnym/używanym oknie. Często bywa, że te warunki są niespełnione. Podczas gdy wklejanie wystarczy, że nacisnąłeś rubrykę lub miejsce, w którym chcesz stworzyć kopię.
Odpisz
26 marca 2025, 13:35
Czyli nie tylko mi się jeje
Odpisz