Zorientowałem się po zniszczeniu własnej bazy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To się nie może nie udać
To musiało być męczące
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2014, 10:52
Coś widzę,że BF stało się popularne w obrazkach na jeja :P
Odpisz
18 sierpnia 2014, 23:31
Jak się ustawi na hardcore to nawet nie potrzebna nokia
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:09
co to za gra?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:19
@mytfek: Battlefield 3
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:25
@MrDanielos: Nie ogarniam. Za co ta łapka w dół? Napisałem że to battlefield 3 czyli napisałem komentarz obiektywny odpowiadający poprawnie na pytanie. W czym tu się można nie zgodzić?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 22:30
@MrDanielos: Już ci dałem lajka dla wyrównania
Odpisz
18 sierpnia 2014, 23:30
@MrDanielos: ja się spytałem pod jednym gifem na tej stronie czy to bf 3 czy 4 i dostałem kilka łapek w dół, gdzie sprawiedliwość?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 23:59
@MrDanielos: Pewnie jakiś hejter...
Odpisz
19 sierpnia 2014, 09:14
@MrDanielos: wiesz niektórzy po prostu nawet nie czytają komentarzy tylko dają łapkę w dół ;)
Odpisz
19 sierpnia 2014, 09:56
@mytfek: heroes of midnight magic online [sarkazm]
Odpisz
19 sierpnia 2014, 11:32
Noektórzy nie ogarniaja ze to nie sa Łapki tylko plusy i minusy (zgadzam sie/nie zgadzam sie)
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:34
@MrDanielos: Przyzwyczaj się lepiej.
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:53
@mytfek: A mapa (jakbyś chciał wiedzieć) to Ognista Burza :)
Odpisz
31 marca 2015, 18:40
@MrDanielos: a nie 4?
Odpisz
31 marca 2015, 18:41
@mytfek: Legend Online :D
Odpisz