Opieka społeczna: Ewolucja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2022, 15:33
Tak?
Odpisz
4 marca 2018, 11:53
Jeszcze dwa lata do 2020
Odpisz
2 lipca 2019, 22:29
jeszcze rok
Odpisz
2 lipca 2019, 22:31
@ResiaPL: Już niedługo, jak ten czas mija
Odpisz
24 stycznia 2020, 21:58
2020 już jest dziś
Odpisz
4 lutego 2020, 15:10
@heroder55: dziś też
Odpisz
19 sierpnia 2020, 22:48
@Grzechoooo: no siema jest już sierpień
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:39
@Jejathebest: o eliwa
Odpisz
22 sierpnia 2020, 20:40
@Nokia_701: no cześć
Odpisz
4 stycznia 2021, 12:18
@Jejathebest: 2021
Odpisz
15 grudnia 2021, 11:40
@jdjdixjduxjdkzfh: niedługo 2022
Odpisz
15 grudnia 2021, 20:22
@CHrumchrummagic: przybęde tu w 2022
Odpisz
28 stycznia 2022, 09:36
@Nokia_701: witajcie z 2022
Odpisz
13 lutego 2022, 19:11
@ResiaPL: już dwa lata mineły od 2020
Odpisz
15 marca 2022, 00:30
@Nokia_701: przeleciały przed oczami i zniknęły tak szybko jak się pojawiły.
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2022, 08:43
@Grzechoooo: jeszcze pamiętam że 2017 to była niewyobrażalna przyszłość
A co dopiero 2019
Odpisz
7 lutego 2020, 03:20
Chyba jeszcze tak nie ma
Odpisz
11 grudnia 2019, 16:28
Ok boomer
Odpisz
24 marca 2018, 22:24
UJEMNY PRZYROST NATURALNY- więcej ludzi umiera niż się rodzi; polskie społeczeństwo starzeje się.
Dla tych co snują teorie spiskowe.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 14:44
I tak lepiej niż w starożytnej Sparcie, kiedy niepełnosprawnych zrzucano z klifu - gimby nie pamientajo.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 14:51
@asdfghjk: Zależy dla kogo lepiej.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 23:52
@asdfghjk: A tu sie sprzeciwie bo byc moze jestem w gimbie lub/i znam kofos kto w niej jest i uczylem sie/ ucze sie / ten ktos sie uczyl i wiedzialem o tym bez tw komentarza :P
Odpisz
22 sierpnia 2014, 00:11
@Sebzer: Ty chyba nie rozumiesz tego żartu.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 15:57
że niby co rodzi się więcej niepełnosprawnych niż zdrowych czy uje**li etaty dla pracowników pomocy społecznej*_*
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:44
@Pindol79: tutaj moim zdaniem podpis jest błędny. Raczej chodzi tu o system emerytalny. W 1970 pięciu pracowników utrzymywało jednego emeryta/rencistę, a pięćdziesiąt lat później jeden pracownik będzie pracował na emerytury dla 4 typów.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 21:49
@kezsss: może
Odpisz
20 sierpnia 2014, 14:05
czasy się zmieniają
Odpisz