memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 5 kwietnia 2025, 00:00
u mnie w sąsiedniej wsi jest livio
Odpisz
27 marca 2025, 22:10
Fake gdzie żabka
27 marca 2025, 22:12
@Talerz: Płazy zdominowały miasta, U nas na wsi na promilu 7 km nie ma żabki
27 marca 2025, 22:25
@Talerz: to w małych miastach
28 marca 2025, 18:17
@Talerz: Żabki nie ma na wsi
28 marca 2025, 18:45
@Katrina2712: w mojej gminie każda wioska ma po jednej ale idk
28 marca 2025, 22:35
@Talerz: Bocian zjadł
30 marca 2025, 12:13
@Dexter_Ward: u nie w promieniu kilometra jest siedem żabek, ale ja jestem mieszczuchem
Nie rel, my nie mamy sklepu w ogóle
27 marca 2025, 22:23
@rozwalgo: Bo po prostu Twoja wieś nie istnieje
27 marca 2025, 22:34
@sssstttt: W sumie mogłaby nie istnieć
@rozwalgo: moja też nie miała. Otworzyli w środę
28 marca 2025, 21:23
@Katrina2712: Moja kiedyś miała ale już nie ma. To był mały sklep w którym nie było tak szerokiego wyboru jak w supermarkecie więc nikt tam nie kupował.
@rozwalgo: To samo tutaj. Wieś bez sklepu to gówno, nie wieś.
28 marca 2025, 22:54
@RobloxAlusiek: to u nas jest taki lewiatan. Nie wiem jak się uttzymuje xd
29 marca 2025, 15:16
@rozwalgo: Na naszym osiedlu mamy tylko cztery małe sklepiki z czego aż trzy są na tej samej ulicy.
28 marca 2025, 22:34
Gdzie kościół?
29 marca 2025, 12:26
@Annika1: są aż dwa
29 marca 2025, 14:19
@CupOfWater: za małe na kościół - to urząd gminy
28 marca 2025, 22:44
a ja wiem od kogo wy są
27 marca 2025, 22:20
Nie rel Za mało kościołów
27 marca 2025, 22:22
@Rebelian_Chaosu: imo dino powinno kupić katolicyzm
27 marca 2025, 22:36
@Rebelian_Chaosu: Raczej za małe kościoły
28 marca 2025, 19:33
@AlMalina: i takie nie wyśrodkowane
28 marca 2025, 19:04
chociaż coś, ale nawet jest szansa na biedronkę
Edytowano - 27 marca 2025, 22:19
jeśli mem autorski to szacunek za wersję na jakiej grasz
@jbartosik: Nie autorski, ukradłem z twittera
@CupOfWater: a oki
28 marca 2025, 03:13
@CupOfWater: Od mojego kolegi zaj...ć to hańba
Nie rel, za dużo ulic
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 kwietnia 2025, 00:00
u mnie w sąsiedniej wsi jest livio
Odpisz
27 marca 2025, 22:10
Fake gdzie żabka
Odpisz
27 marca 2025, 22:12
@Talerz: Płazy zdominowały miasta,
U nas na wsi na promilu 7 km nie ma żabki
Odpisz
27 marca 2025, 22:25
@Talerz: to w małych miastach
Odpisz
28 marca 2025, 18:17
@Talerz: Żabki nie ma na wsi
Odpisz
28 marca 2025, 18:45
@Katrina2712: w mojej gminie każda wioska ma po jednej ale idk
Odpisz
28 marca 2025, 22:35
@Talerz: Bocian zjadł
Odpisz
30 marca 2025, 12:13
@Dexter_Ward: u nie w promieniu kilometra jest siedem żabek, ale ja jestem mieszczuchem
Odpisz
27 marca 2025, 22:10
Nie rel, my nie mamy sklepu w ogóle
Odpisz
27 marca 2025, 22:23
@rozwalgo: Bo po prostu Twoja wieś nie istnieje
Odpisz
27 marca 2025, 22:34
@sssstttt: W sumie mogłaby nie istnieć
Odpisz
28 marca 2025, 18:17
@rozwalgo: moja też nie miała. Otworzyli w środę
Odpisz
28 marca 2025, 21:23
@Katrina2712: Moja kiedyś miała ale już nie ma.
To był mały sklep w którym nie było tak szerokiego wyboru jak w supermarkecie więc nikt tam nie kupował.
Odpisz
28 marca 2025, 21:23
@rozwalgo: To samo tutaj.
Wieś bez sklepu to gówno, nie wieś.
Odpisz
28 marca 2025, 22:54
@RobloxAlusiek: to u nas jest taki lewiatan. Nie wiem jak się uttzymuje xd
Odpisz
29 marca 2025, 15:16
@rozwalgo: Na naszym osiedlu mamy tylko cztery małe sklepiki z czego aż trzy są na tej samej ulicy.
Odpisz
28 marca 2025, 22:34
Gdzie kościół?
Odpisz
29 marca 2025, 12:26
@Annika1: są aż dwa
Odpisz
29 marca 2025, 14:19
@CupOfWater: za małe na kościół - to urząd gminy
Odpisz
28 marca 2025, 22:44
a ja wiem od kogo wy są
Odpisz
27 marca 2025, 22:20
Nie rel
Za mało kościołów
Odpisz
27 marca 2025, 22:22
@Rebelian_Chaosu: imo dino powinno kupić katolicyzm
Odpisz
27 marca 2025, 22:36
@Rebelian_Chaosu: Raczej za małe kościoły
Odpisz
28 marca 2025, 19:33
@AlMalina: i takie nie wyśrodkowane
Odpisz
28 marca 2025, 19:04
chociaż coś, ale nawet jest szansa na biedronkę
Odpisz
Edytowano - 27 marca 2025, 22:19
jeśli mem autorski to szacunek za wersję na jakiej grasz
Odpisz
27 marca 2025, 22:20
@jbartosik: Nie autorski, ukradłem z twittera
Odpisz
27 marca 2025, 22:22
@CupOfWater: a oki
Odpisz
28 marca 2025, 03:13
@CupOfWater: Od mojego kolegi zaj...ć to hańba
Odpisz
27 marca 2025, 22:12
Nie rel, za dużo ulic
Odpisz