Tytuł krzyczy: „WCHODZĘ NA OSTRO!”
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Równi i równiejsi
Ch-chesz wyparować...?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2025, 11:33
Odpisz
2 kwietnia 2025, 22:59
@Barti2024:
Odpisz
1 kwietnia 2025, 15:42
To ta z nocy kruka?
Odpisz
1 kwietnia 2025, 12:56
Krew dla Boga krwi, czaszki na tron czaszek
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2025, 11:43
Mordo nieuwierzysz jakie logiczne i śmieszne obrazki są w tej sekcji komentarzy poniżej,poprostu musisz to zobaczyć!
Odpisz
28 marca 2025, 16:16
Odpisz
28 marca 2025, 14:24
Odpisz
28 marca 2025, 11:53
Odpisz
28 marca 2025, 11:42
Odpisz
28 marca 2025, 11:35
Odpisz