Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tajdeus

10 kwietnia 2025, 15:06

A tymczasem Supra Mayro Kratt jest za darmoszkę i to na komputer 👌

Avatar SonnyCrockett

10 kwietnia 2025, 20:29

@Tajdeus: "you canot bet me"
-joshy

Avatar KrulArenki

3 kwietnia 2025, 06:28

Kurła ile?

Avatar Kotel2077

Edytowano - 3 kwietnia 2025, 09:56

@KrulArenki: I 90 dolarów za wersje fizyczną

Avatar KrulArenki

3 kwietnia 2025, 15:28

@Kotel2077: jeb*eło ich

Avatar Kotel2077

3 kwietnia 2025, 15:42

@KrulArenki: Jeszcze jak
Na dodatek te nowe katridże czy jak to się nazywa nie mają na sobie owych gier
Mają one służyć jako kody dostępu żeby można było pobrać te gry z neta

Może to nie jest tak złe ale dalej ...jowo z ich strony

Avatar KrulArenki

3 kwietnia 2025, 15:44

@Kotel2077: Czyli kartridże mają tylko wartość kolekcjonerską?

Avatar Kotel2077

3 kwietnia 2025, 15:45

@KrulArenki: można zawsze odsprzedać ig

Avatar KrulArenki

3 kwietnia 2025, 15:47

@Kotel2077: no w sumie tak. Najlepsze że produkują za ułamek tego za co sprzedają

Avatar Kotel2077

3 kwietnia 2025, 15:48

@KrulArenki: No ta
Da się wsm to teraz streścić słowami:
"Cant own shit at nintendo 😔"
Bo ostatecznie nie kupujesz gry a licencje ( którą można zabrać ) na granie w tą gre

Avatar Krol123

10 kwietnia 2025, 17:52

@KrulArenki: najlepsze to jest to że mamy już potwierdzone że Nintendo zacznie robić kartridże "klucze", na których jest tylko pozwolenie na pobranie (z sklepu internetowego) i uruchamianie gry (na kartridżu nie ma plików gry)

Avatar KrulArenki

10 kwietnia 2025, 17:57

@Kotel2077: opłaca się więc to robią. Niestety

Avatar Krol123

10 kwietnia 2025, 14:24

Gry to już kosztują 300zł, mario kart to z 400 będzie kosztować (80*4*1,25 bo podatek) a gta jeśli będzie za 100 dolców to będzie jakieś 500zł kosztować

Avatar rozwalgo

3 kwietnia 2025, 03:18

Gra z poj...ną ceną

Gra z poj...ną ceną, Japan

Avatar KrulArenki

3 kwietnia 2025, 06:36

@rozwalgo: pojejaną

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Co za przypadek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Frustrujące

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka