Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2025, 13:38
deep frie mapy skarbów
Odpisz
3 kwietnia 2025, 22:17
Ook. Ale z czego to mięcho? Bo ciut za duże na schabowy
Odpisz
3 kwietnia 2025, 23:21
@Annika1: z dużego schabu
Odpisz
4 kwietnia 2025, 10:10
@KittyQueen: schab ma raczej określone wymiary i o ile nie stłuczesz go na grubość kartki papieru, to raczej nie uzyskasz takiego rozmiaru. A nawet na kartkę mięcho będzie trudno tak stłuc
Odpisz
4 kwietnia 2025, 10:18
@Annika1: gdybyś była w Wiedniu to byś wszystko widziała
Odpisz
10 kwietnia 2025, 00:48
@Annika1: pewnie są jakieś konkretne rasy trzody, które są większe i bardziej mięsiste i mają większy schab niż te najbardziej popularne rasy hodowane w Polsce. Podejrzewam, że dziki też mogą być nieco większe niż standardowa świnia, ale nie wiem czy ich schab nie będzie nieco chudszy i przez to może ciężej go rozbić na tak duży kotlet.
Odpisz
10 kwietnia 2025, 07:41
@Annika1: wygląda trochę jak by tu był cały pasek schabu ,tylko tak specjalnie ponacinali żeby dało się zrobić kotleta ,widziałem coś podobnego w filmiku piri piri jak robili ten "wałek mięsa"
Odpisz
10 kwietnia 2025, 08:37
@Adix174: mniej więcej tak. Tylko to ma szansę smakować jak podeszwa.
Ewentualnie wyfiletowali schab a'la obieranie że skórki. Tylko to jest jeszcze durniejsze, bo wtedy masz wzdłuż kotleta mięśnie i ścięgna (te 'nitki' z mięcha) a nie bez powodu na schabowe kroi się schab w poprzek a potem jeszcze tłucze.
Odpisz
10 kwietnia 2025, 08:43
@killer111: no nie wiem jakie byczysko by to musiało być.
Zresztą ekskluzywne mięcho hodowlane raczej ma mieć mięsko poprzerastane tłuszczem, żeby nie było suche po przeróbce termicznej.
Na tym etapie podejrzewam bardziej albo wyfiletowanie schabu, albo kreatywne pocięcie na harmonijkę przed ubiciem
Odpisz
3 kwietnia 2025, 21:16
Patriotyczny posiłek.
Odpisz
3 kwietnia 2025, 21:24
@ultron64: powiedział naziol mieszkający w Holandii 💀
Odpisz
9 kwietnia 2025, 18:22
@ultron64: Patriotyczna to moze byc lapka w dol
Odpisz
9 kwietnia 2025, 18:05
Nieironicznie bym to zjadł.
Odpisz
3 kwietnia 2025, 23:09
Byłęm ostatnio w macdonaldzie i za 2 paczki frytek dwa burgery i 9 nuggetsów chcieli 4 dychy.
Nie dość zę drogie to jeszcze takie dupy nie urywające.
2/10 nie polecam Robert Makłowicz.
Odpisz
3 kwietnia 2025, 21:01
Aż się głodny zrobiłem.
Odpisz
3 kwietnia 2025, 20:54
Zjadłbym
Odpisz
3 kwietnia 2025, 20:49
mnium
Odpisz