Takich ludzi powinno być znacznie więcej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2020, 21:42
Zaj*bać tę właścicielkę
Tak psa zostawić na mrozie
Odpisz
20 sierpnia 2014, 13:09
A jak powiem, że mnie to nie obchodzi?
Odpisz
19 sierpnia 2014, 20:55
A kiedy pies stał i marzł (zdjęcie po lewej) zamiast ruszyć du*e i mu pomóc to poszedł i zrobił zdjęcie, a potem zaczekał aż ktoś inny mu pomoże (zdjęcie po prawej) i znów poszedł zrobić zdjęcie.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2014, 13:05
@piterek8888: Ja ma wrażenie że właściciele wyszli z nim na spacer, po prostu zrobili mu zdjęcie, potem jeden z nich go przytulił, znów zrobili zdjęcie i poszli do domu. A w domu dodali napis i już gotowy obrazek.
Odpisz
19 sierpnia 2014, 18:39
Fajny gest ale jak właściciel nie dostanie wpie**olu to się nie nauczy by tego nie robić i znowu to zrobi!
Odpisz
19 sierpnia 2014, 18:39
no o co chodzi pies przecież nie był w aucie
Odpisz
19 sierpnia 2014, 18:19
No i ku*wa PRAWIDŁOWO
Odpisz
19 sierpnia 2014, 18:03
:-)
Odpisz