Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Totalnie
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2014, 12:48
To uczucie gdy masz 1lvl a przeciwnik premium ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2014, 00:08
@mozaj: Co.
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:34
@mozaj: W CoDzie nie ma czegoś takiego jak premium...
Odpisz
22 sierpnia 2014, 14:43
@mozaj: w codzie jedynie co możesz kupić to dodatkowe mapy ;) no dobra w black ops 2 wpadli na pomysł dodania 1 broni w dlc
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:11
aż tak jest do bani?
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:19
Nie grałem w to ale shotgun podobnoż tam jest op .-.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 13:20
Najsilniejsza snajpa zbija z 2 headów a nożem możesz zabić nawet jak trafisz w but :_: dlatego każdy biega z nożem.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 13:31
@as13zx: Źle się czujesz ? Każda snajpa zabija po strzale z heada ...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 13:32
@grzesioza15: Chyba że ktoś ma premium, znam z doświadczenia :_:
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:26
@as13zx: od kiedy w codzie jest premium?
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:42
@chojnek: A od kiedy nie?
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:02
@as13zx: Premium nie dodaje ci więcej hp ani nic z tego a bronie itp
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:04
@grzesioza15: Eq i bronie
Odpisz
21 sierpnia 2014, 16:20
@as13zx: Ty w ogóle nie grałeś w to widać. Każdy biega z nożem bo bez niego się nie da :D
Odpisz
21 sierpnia 2014, 21:02
@as13zx:
To własnie mówię
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:33
@as13zx: W CoDzie nie ma premium, to tylko bezużyteczne kamuflaże, wygląd postaci, który jest równie bezużyteczny i dodatkowe miejsca na zestawy uzbrojenia, że zamiast 5 masz 10. A o ile się nie mylę, to w najnowszym CoDzie była tylko jedna broń z dodatku.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 13:13
Musiał być początkującym graczem.
Odpisz
8 września 2014, 15:31
Czemu mnie minusujecie jak komentarz mozaja jest taki sam jak mój? Ale mnie zaskoczyliście :<
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:23
w tf2 jest podobnie .-.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:29
Ależ skądże, Snajperka działa jak powinna.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:21
@janfon: chodzi mi o to ze czasami probuje kogos trafic a on sie odwraca strzela i po mnie .-.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:20
Logika karabinów powtarzalnych, wpie**ol cały magazynek w heda by kogoś zabić strzel serią z ak w klatę i ciesz się zabiciem.
Odpisz