Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mozaj

21 sierpnia 2014, 12:48

To uczucie gdy masz 1lvl a przeciwnik premium ;-;

Avatar NecroSky

22 sierpnia 2014, 00:08

@mozaj: Co.

Avatar amekninja555

22 sierpnia 2014, 11:34

@mozaj: W CoDzie nie ma czegoś takiego jak premium...

Avatar Fobi96

22 sierpnia 2014, 14:43

@mozaj: w codzie jedynie co możesz kupić to dodatkowe mapy ;) no dobra w black ops 2 wpadli na pomysł dodania 1 broni w dlc

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 12:11

aż tak jest do bani?

Avatar jacek1s

21 sierpnia 2014, 12:19

Nie grałem w to ale shotgun podobnoż tam jest op .-.

Avatar as13zx

21 sierpnia 2014, 13:20

Najsilniejsza snajpa zbija z 2 headów a nożem możesz zabić nawet jak trafisz w but :_: dlatego każdy biega z nożem.

Avatar grzesioza15

21 sierpnia 2014, 13:31

@as13zx: Źle się czujesz ? Każda snajpa zabija po strzale z heada ...

Avatar as13zx

21 sierpnia 2014, 13:32

@grzesioza15: Chyba że ktoś ma premium, znam z doświadczenia :_:

Avatar chojnek

21 sierpnia 2014, 14:26

@as13zx: od kiedy w codzie jest premium?

Avatar as13zx

21 sierpnia 2014, 14:42

@chojnek: A od kiedy nie?

Avatar grzesioza15

21 sierpnia 2014, 15:02

@as13zx: Premium nie dodaje ci więcej hp ani nic z tego a bronie itp

Avatar as13zx

21 sierpnia 2014, 15:04

@grzesioza15: Eq i bronie

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 16:20

@as13zx: Ty w ogóle nie grałeś w to widać. Każdy biega z nożem bo bez niego się nie da :D

Avatar grzesioza15

21 sierpnia 2014, 21:02

@as13zx:
To własnie mówię

Avatar amekninja555

22 sierpnia 2014, 11:33

@as13zx: W CoDzie nie ma premium, to tylko bezużyteczne kamuflaże, wygląd postaci, który jest równie bezużyteczny i dodatkowe miejsca na zestawy uzbrojenia, że zamiast 5 masz 10. A o ile się nie mylę, to w najnowszym CoDzie była tylko jedna broń z dodatku.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 13:13

Musiał być początkującym graczem.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2014, 15:31

Czemu mnie minusujecie jak komentarz mozaja jest taki sam jak mój? Ale mnie zaskoczyliście :<

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 12:23

w tf2 jest podobnie .-.

Avatar janfon

21 sierpnia 2014, 19:29

Ależ skądże, Snajperka działa jak powinna.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 20:21

@janfon: chodzi mi o to ze czasami probuje kogos trafic a on sie odwraca strzela i po mnie .-.

Avatar gonzal11

21 sierpnia 2014, 12:20

Logika karabinów powtarzalnych, wpie**ol cały magazynek w heda by kogoś zabić strzel serią z ak w klatę i ciesz się zabiciem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gracz360
Dodane przez: gracz360

Drewniany kominek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Totalnie

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka