Kurde to akurat moje pierwsze auto było i naprawa była droższa niż samo auto. Nadziałem sie na mine, pierścienie były do roboty w ...j oleju brał. Byłem u kilku mechaników i wszyscy to samo mowili - trzeba było wziąść 8v zamiast 16v. Te drugie prawie zawsze j...ły się na pierścieniach, kwestia tylko kiedy. I tak przejeździłem na nim 2 lata, po prostu traktowałem olej jako dodatkowy koszt paliwa xD. Na zawsze będzie miał miejsce w moim sercu na nim nauczyłem się jeździć i teraz jestem bolciarzem. :3 Ale i tak ze smutkiem w końcu nadszedł na niego czas i dokonał żywota na złomie.
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2025, 13:49
Golf IV paskudny samochód w dodatku renomę mu zjеbali patusy i wieśniaki
Odpisz
5 kwietnia 2025, 22:21
Wystarczyło zamazać na czarno "M" w imieniu Motomoto; myślę, że wyszłoby odrobinę śmieszniej
Odpisz
5 kwietnia 2025, 21:36
Kurde to akurat moje pierwsze auto było i naprawa była droższa niż samo auto. Nadziałem sie na mine, pierścienie były do roboty w ...j oleju brał. Byłem u kilku mechaników i wszyscy to samo mowili - trzeba było wziąść 8v zamiast 16v. Te drugie prawie zawsze j...ły się na pierścieniach, kwestia tylko kiedy. I tak przejeździłem na nim 2 lata, po prostu traktowałem olej jako dodatkowy koszt paliwa xD. Na zawsze będzie miał miejsce w moim sercu na nim nauczyłem się jeździć i teraz jestem bolciarzem. :3 Ale i tak ze smutkiem w końcu nadszedł na niego czas i dokonał żywota na złomie.
Odpisz
5 kwietnia 2025, 21:37
@xanap: A nie.... Mój to był 1.6 16v mea culpa
Odpisz
5 kwietnia 2025, 21:12
Czy to 1.4 w Golfie IV nie było przypadkiem najgorszym silnikiem w gamie tego modelu? Może i dużo palił, za to nie przyspieszał
Odpisz