Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 listopada 2016, 09:15

Gówniana sprawa .

Avatar Adulin

6 kwietnia 2015, 09:55

Czemu mnie ujeżdzają

Avatar Siemien

19 sierpnia 2014, 23:53

Skończył już linie fabularną Dragonborn, a zbroja nadal ch**owa :v

Avatar Dovahkiin

20 sierpnia 2014, 08:40

@Siemien: Akurat to jest jakaś dziwna, bo powinienem nosić żelazną.

Avatar Siemien

20 sierpnia 2014, 13:17

@Dovahkiin: To bodajże stalowy rogaty hełm, a reszta to zwykła stalowa zbroja.

Avatar Dovahkiin

20 sierpnia 2014, 13:19

@Siemien: Wiem, ale poprostu nie pasuje

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2015, 20:34

@Siemien: czlowiek moze jeste nie dotarł do 100 w kowalstwie

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

19 sierpnia 2014, 22:49

Dlaczego jego hełm ma brwi, i w ogóle rusza się w okolicach oczu?! Jaki to rodzaj magi?!

Avatar miszcz

19 sierpnia 2014, 22:51

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Podejrzewam że zainstalował mody.

Avatar Dovahkiin

20 sierpnia 2014, 08:42

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Tak, to mod. A co do modw to najlepsyz jest suprise mothafuka

Avatar Pani_Koza

20 sierpnia 2014, 11:40

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Magia koniksów

Avatar Pani_Koza

20 sierpnia 2014, 11:41

@Pani_Koza: komiksów*

Avatar ZEUS_

20 sierpnia 2014, 09:53

To skyrim dane mi będzie jeszcze przelecieć się smokiem?

Avatar mozaj

20 sierpnia 2014, 05:43

Doprawdy, kupa śmiechu. :)

Avatar Zohan666

19 sierpnia 2014, 22:47

Hehe. Skyrim. :d

Avatar volf360

19 sierpnia 2014, 22:33

ja myślałem że assasin skoczy

Avatar mrklorens

20 sierpnia 2014, 07:34

@volf360: chyba ci się zbroje pomyliły

Avatar coloman

20 sierpnia 2014, 08:05

@mrklorens: dlaczego? crossover

Avatar volf360

20 sierpnia 2014, 13:46

@mrklorens: Nie czepiaj się w Skyrima nie grałem ani razu
A assasina grałem od 1 do ostatniej części oprócz tych w ameryce

Avatar mrklorens

20 sierpnia 2014, 14:31

@volf360: ja w skyrim też nie grałem a w assassina grałem w 2 część

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Rel

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Tacy to pożyją

Ikony

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka