Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zaczęło się
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2025, 12:47
Paaaaanie! W polsce nie ma reptilian! Za ch*jowo u nas jest.
Odpisz
12 kwietnia 2025, 14:04
@DHF1232: No właśnie ,to kosmici zazwyczaj wybierają kompletne zadupia
Odpisz
12 kwietnia 2025, 14:19
@Adix174: Ale u nas są niestabilni ludzie. A ufoki wybierają niecywilizowanych.
Odpisz
12 kwietnia 2025, 14:48
@DHF1232: no w Polsce straż często wracała naj...na w 3 dupy ,a w Rosji to w ogóle nie wracała
Odpisz
12 kwietnia 2025, 11:11
Nie w polskim urzędzie. Reptilianie się szanują i nie chodzą byle gdzie
Może to zlot informatyków bo Pani Danusia znów zamieniła kabelki miejscami (jeden się pałętał a na drugim mógłby grać Santana) I teraz pół urzędu nie ma internetu, a drugie pół nie ma telefonu. (Ostatnio światła mrygały w rytm Spice Girls)
Odpisz
8 kwietnia 2025, 22:54
Odpisz
8 kwietnia 2025, 22:54
Jeśli wszyscy siedzą w jednym pomieszczeniu to zapewne jest to palarnia
Odpisz