Jak ludzie ubierają dzieci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Chciał tylko pomóc
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2015, 17:00
Hmmm to jak nastolatki wyglądają jak dorośli ( pedałki ) to dorośli powinni wyglądać jak nastolatki
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 19:17
a
al
ale
t
to
d
do
dob
dobr
dobre
x
xd
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:29
Tylko że te pierwsze dzieciaki nie powinny tak wyglądać
Naprawdę będzie mu w tym super wygodnie i komfortowo
Poza tym jeśli rodzicie uważają że dzieciak nie zniszczy takiego ubranka zachujwieile to powodzenia...
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:12
@Shauni: Temu na dole jest wygodnie. Nawet widać,że sie cieszy a te pedałki , szkoda gadać .
Odpisz
22 sierpnia 2014, 12:29
@DeadExtreme: Miałam na myśli właśnie te pedałki.
Drugiemu na pewno jest wygodnie, tylko też robienie ze swojego dziecka lalki czy zabawki jest tępe ._.
Odpisz
22 sierpnia 2014, 13:58
@Shauni: to nie jest "tępe", ludzie, którzy to robią sa tępi
Odpisz
20 sierpnia 2014, 12:27
te dzieci nie powinny wyglądać jak nastolatki ;-;
Odpisz
20 sierpnia 2014, 15:23
@kamykPL: To nastolatki nie powinny wyglądać jak dorośli ;-;
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:50
@Mika444: A dorośli jak pedały.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:58
@MrDanielos: A pedały... jak pedały
Odpisz
20 sierpnia 2014, 22:22
A pedłay jak Kobiety
Odpisz
20 sierpnia 2014, 22:41
@Kot_Kot: A kobiety jak mężczyźni...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 11:42
@gelo1238: A mężczyźni jak Anna Grodzka
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:58
@gelo1238: A mężczyźni jak Conchita -.-
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:10
@kamykPL: ja im współczuje , już od tak młodego wieku dorośli ubierają ich jak PEDAŁY. A później nie ma kto dzieci robić.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:26
Goku! <3
Odpisz
21 sierpnia 2014, 12:11
Powinni ich ubierac { mówiac ich mam na myśli 10 -14 lat bo póznej albo wczesniej sie sami ubiorą } zgodnie z panujacą kultura hiphopową
Odpisz
22 sierpnia 2014, 09:01
Jak się wkręci w muzykę to jak go ubierzesz nie ma znaczenia. Nie będziesz ubierać dziecka przez całe życie.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 07:14
Jeśli te pedałki mają być przyszłością naszego narodu to ja z tąd spi***alam
Odpisz
21 sierpnia 2014, 10:35
@ferris: szczerze wolę żeby dzieciak w przebraniu z anime był przyszłością polski XD
Odpisz
21 sierpnia 2014, 10:09
Ku*wa kolejny fanatyk...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 08:37
ani jedno ani drugie mi się nie podoba. pierwsze to pedały, a drugie to dziecko, które w przyszłości nie będzie miało przyjaciół, bo wszyscy uznają, że tp dziwak.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 08:58
@noszkurnawszystkozajete: Lepiej żeby był dziwakiem, a nie pedałkiem którego będą sunąc w dupe jak im się podoba.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 22:52
wole to pierwsze
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:24
@BELLA3110: To lepiej żebyś była bezpłodna D:
Odpisz
21 sierpnia 2014, 22:03
Czemu niby?
Odpisz
22 sierpnia 2014, 01:36
@BELLA3110: Bo twoje dzieci bardzo by cierpiały :(
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:56
Nie tak jak twoje , bogłyby odziedziczyć twoją morde
Odpisz
22 sierpnia 2014, 15:27
@BELLA3110: Pocisk godny prawilnego gimbusa ;)
Odpisz
22 sierpnia 2014, 20:50
Nie gimbusa raczej nie , nie jestem tobą
Odpisz
22 sierpnia 2014, 21:50
@BELLA3110: spox jak tam wolisz
Odpisz
27 sierpnia 2014, 09:03
@BELLA3110: Widać że fanka Gej Erekszon
Odpisz
30 sierpnia 2014, 00:07
@Kot_Kot: Nieeeeeeeeeee
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:09
na pierwszym - przyszli geje
na drugim - przyszły dziwak
Odpisz
20 sierpnia 2014, 22:00
@NataszaIv: Czemu dziwak? On może zostać cosplayer'em lub być zwykłym dzieckiem, bo z tego co wiem to dzieci lubią się przebierać, więc szkód w psychice ani w poglądach to nie zrobi
Odpisz
20 sierpnia 2014, 22:42
Nie zrozumiałaś... normalny człowiek w otoczeniu pedałów jest uznany za dziwaka.
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2014, 22:45
@gelo1238: Chodzi o dziecko niżej xd
edit; A dobra zrozumiałam, źle przeczytałam twój kom.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:42
na pierwszym: Powinno być ja inni robią idiotów z swoich dzieci
Odpisz
20 sierpnia 2014, 21:10
no i prawidlowo
Odpisz
20 sierpnia 2014, 07:13
Dziecko w ubraniu powinno czuć się wygodnie i swobodnie, a nie napi**dalać bogactwem rodziców.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 19:59
@figaro19: Dokładnie. Miałem podobnie napisać.
Odpisz
20 sierpnia 2014, 13:22
O wiele lepsze niż pedalaskie 3-latki.
Odpisz