memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 kwietnia 2025, 22:37
Ten z Krasnegostawu jest w pyte, zawsze trafiam na jego odpowiednią konsystencje
Odpisz
18 kwietnia 2025, 19:47
@ola0020: tylko ten niebieski z dodatkowym białkiem, ten normalny ma konsystencję jak shake z maka
15 kwietnia 2025, 17:03
ja tam nigdy nie rozumiem i pewnie nie zrozumiem, jak można lubić kefir ?
15 kwietnia 2025, 16:15
Polecam płatki owsiane górskie z kakao i kefirem. Idealny posiłek zarówno na śniadanie, jak i wytrawny deser.
Edytowano - 14 kwietnia 2025, 21:20
Jeeej kefir z Krasnegostawu :D
14 kwietnia 2025, 21:03
Kefir to jest jeden z nielicznych produktow w sklepie od ktorego nigdy nie robi mi sie niesobrze
14 kwietnia 2025, 21:00
wrogów zabijam co ranka bo w mej krwi płynie maślanka
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2025, 22:37
Ten z Krasnegostawu jest w pyte, zawsze trafiam na jego odpowiednią konsystencje
Odpisz
18 kwietnia 2025, 19:47
@ola0020: tylko ten niebieski z dodatkowym białkiem, ten normalny ma konsystencję jak shake z maka
Odpisz
15 kwietnia 2025, 17:03
ja tam nigdy nie rozumiem i pewnie nie zrozumiem, jak można lubić kefir ?
Odpisz
15 kwietnia 2025, 16:15
Polecam płatki owsiane górskie z kakao i kefirem. Idealny posiłek zarówno na śniadanie, jak i wytrawny deser.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2025, 21:20
Jeeej kefir z Krasnegostawu :D
Odpisz
14 kwietnia 2025, 21:03
Kefir to jest jeden z nielicznych produktow w sklepie od ktorego nigdy nie robi mi sie niesobrze
Odpisz
14 kwietnia 2025, 21:00
wrogów zabijam co ranka
bo w mej krwi płynie maślanka
Odpisz