Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Angielskie śmieszki
Przerwa na herbatkę
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Równi i równiejsi
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2025, 11:17
K...a, jaka rozpusta. Takie potem rachunki za wodę. Mnie tylko stać na szybki prysznic
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2025, 12:38
@Katrina2712: To raczej nie kwestia ceny, bo woda jest bardzo tania (13-15zł/1000L, przy zużyciu nawet 100L w wannie zapłacisz 1,30zł - 1,5zł, a leżenie w wannie wystarczy mniej niż 100L, bo pół wanny), ale o marnowanie wody, bo idą susze i ocieplenie i wtedy dopiero będzie będzie kwestia ceny jak woda będzie tak droga że każdy zacznie oszczędzać
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2025, 10:38
@Towarzysz777: info z google: "Koszt ciepłej wody w bloku jest bardzo zmienny i zależy od wielu czynników, takich jak sposób podgrzewania wody, miejsce zamieszkania, rodzaj taryfy oraz zużycie wody. W ogólnym podejściu można przyjąć, że koszt 1 m3 ciepłej wody może wynosić od 40 do 70 zł, a nawet więcej. "
Więc dalej jak policzysz koszt jednej kapieli to nie wyjdzie drogo, ale chyba się czlowiek myje więcej niż raz w miesiącu, a dla mnie wydawać na rachunki więc niz potrzebuję to marnowanie pieniędzy, wiec jak wszyscy zaczną oszczędzać to mnie już nawet na życie nie będzie stać
Odpisz
23 kwietnia 2025, 15:32
mmmm ale sobie w wannie takiej pełnej wody jeszcze z cycatą laską zwalił konia mmm pod wodą
Odpisz
23 kwietnia 2025, 23:05
@Kargon: równie dobrze możesz wylać na siebie skondensowane mleko.
Odpisz
24 kwietnia 2025, 13:39
@Kargon: she is he
Odpisz
25 kwietnia 2025, 14:49
@Nawet_niiwiem: a nie mowilem konkretnie o niej
Odpisz
25 kwietnia 2025, 16:19
@Kargon: damage control
Odpisz
24 kwietnia 2025, 15:51
Nie znam tego uczucia bo zawsze była jedna z 4 rzeczy:
1. Mama mówiła kiedy się myje w wannie a kiedy prysznicuje jak byłem mały
2. Gdy zacząłem myć się sam trzeba było i nadal trzeba palić w piecu by nagrzać w piecu i domu więc nie myje się w wannie
3. Jak jadę do ojca to tam jest zj...ny prysznic i muszę jak j...ny jaskiniowiec kucać przy kranie w wannie by się umyć albo świadomie przygotowuję sie na godzine odmaczania się
4. Nie miałem wanny. Był tylko prysznic w większości miejsc w których mieszkałem dłużej niż 2 tygodnie co 3 miesiące
Odpisz
23 kwietnia 2025, 23:04
Uczucie znane.
Odpisz
21 kwietnia 2025, 21:03
twój mózg już się zagotował, nie możesz już nic z tym zrobić, zostałeś zupą
Odpisz
23 kwietnia 2025, 10:54
@MasloPolskie: A jaką pomidorową czy cebulową
Odpisz
23 kwietnia 2025, 18:28
@Gaiaphage: polaki cebulaki to i zupa cebulowa
Odpisz
23 kwietnia 2025, 17:20
Nie rel. Mam za mało miejsca nawet na same nogi.
Odpisz
23 kwietnia 2025, 13:08
Nie wyobrażam sobie, żeby przynajmniej raz w miesiącu nie wziąć sobie kąpieli, poleżeć sobie w wannie przez godzinę i wyłączyć się z istnienia.
Odpisz
23 kwietnia 2025, 12:59
Ja raz jak mialem ospe to siedzialem w wannie z jakims lekiem przez kilkanascie godzin
Odpisz
21 kwietnia 2025, 21:17
Heh, oni nie wiedzą co się dzieje po tym kadrze
Odpisz
21 kwietnia 2025, 21:47
@Nawet_niiwiem: opowiadaj
Odpisz
Edytowano - 21 kwietnia 2025, 22:21
@gruby_wieprz: nie bo to spojler do jednego z umm ,,ciekawszych’’ momentów w mandze
Mogę ci napisać na priv ewentualnie by nie spojlerować innym.
Odpisz
21 kwietnia 2025, 22:33
@Nawet_niiwiem: potrzebuję tej wiedzy
Odpisz
23 kwietnia 2025, 11:16
@Nawet_niiwiem: to podaj chociaż tytuł to sama sprawdzę
Odpisz
23 kwietnia 2025, 11:56
@Katrina2712: tengoku daimakyou
Odpisz
23 kwietnia 2025, 10:53
Pół godziny to minimum ile siedzę w wannie
Odpisz
23 kwietnia 2025, 10:15
Tylko pół godziny? Amator
Odpisz
21 kwietnia 2025, 21:11
Najlepsze uczucie
Odpisz
21 kwietnia 2025, 21:04
rel, chociaż częściej to półtorej godziny
Odpisz
21 kwietnia 2025, 20:57
Wanna jest lepsza właśnie z tego powodu
Odpisz
21 kwietnia 2025, 20:33
Tylko pół godziny?
Odpisz