Tradycja musi być zachowana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ikony
Pozdrawiam świetliki
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2025, 14:59
w sumie dobrze to przetłumaczyli
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2025, 15:22
@FluttershyIsNOTaDoormat: jak oglądałam to na shincośtamie to był inny napis więc możliwe że op zmienił napis. Ale dalej to 50%
Zmienił albo nie zmienił
Odpisz
22 kwietnia 2025, 16:42
@JaJestemZWami: nie zmieniłem, takie mieli tłumaczenie
Odpisz
22 kwietnia 2025, 18:13
@JaJestemZWami: fanowskie tłumaczenia często odbiegają od oficjalnych ale też często są po prostu lepsze
Odpisz
23 kwietnia 2025, 20:02
@FluttershyIsNOTaDoormat: Zależnie w sumie. Tłumaczenia fanowskie mają swój lokalny humor, ale czasem zatracają kontekst fabuły i powagi sytuacji. Tutaj przykład śmieszka.
Odpisz
23 kwietnia 2025, 20:12
@TrueStoryGuy: no co? pasuje jak ulał
Odpisz
29 kwietnia 2025, 13:13
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja widziałem inne fanowskie tłumaczenie i tam było po prostu "Załatwmy to klasyczną walką na pięści"
Odpisz
23 kwietnia 2025, 17:06
Co to za animiec?
Odpisz
23 kwietnia 2025, 17:51
@Flooki: Frieren
Odpisz
22 kwietnia 2025, 14:06
Imo siła>dyplomacja
No ok, masz dobre relacje z innymi państwami, no ale relacje mało pomogą z moją 150mm armatą przeciwpancerną wycelowaną Ci w twarz
Odpisz
22 kwietnia 2025, 14:18
@sssstttt: Jak mam dobre relacje z kim trzeba to ty będziesz miał 10 150mm armat przeciwpancernych wycelowanych w twoją twarz
Odpisz
22 kwietnia 2025, 14:19
@sssstttt: tak na prawdę to zależy
tak ogólnie siła jest zdecydowanie lepsza ale kiedy tylko w nią inwestujesz i masz totalnie wyj...ne na relacje z innymi państwami to kończysz jak Niemcy w wojnie z 3/4 globu
Odpisz
22 kwietnia 2025, 16:59
@Dragonix18: Czyli macie siłę i dyplomację bo samą dyplomacją nic
Odpisz
22 kwietnia 2025, 17:00
@ptasznik5: Niemcy mieli dyplomację ale negatywną, brak dyplomacji to izolacjonizm, coś innego
Odpisz