Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Totalnie
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Płać pan
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2014, 18:13
°○° za**biście
Odpisz
22 sierpnia 2014, 10:36
czy mi się zdaję, czy on ma niezadowoloną minę?
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:19
@coloman: zdaje ci sie
Odpisz
22 sierpnia 2014, 14:00
@coloman: nie zdaje ci się
Odpisz
22 sierpnia 2014, 14:18
@NatanXoxuPL: jedni piszą zdaje ci się, drudzy nie zdaję ci się i komu ja mam wierzyć??
Odpisz
22 sierpnia 2014, 16:43
@coloman: A miałbyś niezadowoloną minę, jakby twoja dziewczyna Ci tak robiła? :3
Odpisz
22 sierpnia 2014, 16:56
-_- nie mogłeś napisać tego wcześniej?
Odpisz
22 sierpnia 2014, 18:03
@coloman: A w czym problem?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 08:52
eni miałbym dylematu moralnego! już zdążyłem się pokłócić z 1 z 4 głosów w mojej głowie!
Odpisz
23 sierpnia 2014, 09:30
@coloman: Nie rozśmieszaj mnie, ja mam ich 12
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:10
ja mam 4 obudzone, a ile śpi o nie wiem i wolę nie wiedzieć
Odpisz
23 sierpnia 2014, 18:15
@coloman: ...12, które budzą pozostałe i jest ich coraz więcej...i więcej...i więcej ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2014, 09:15
współczuję
Odpisz
25 sierpnia 2014, 18:51
@coloman: Ja tobie też
Odpisz
25 sierpnia 2014, 19:00
spasiba
Odpisz
23 sierpnia 2014, 23:34
firma LG "Live is Good". Przypadek? Nie sadze :3
Odpisz
24 sierpnia 2014, 22:34
@lazur1225: life...
Odpisz
22 sierpnia 2014, 10:19
To ma być dobre ? Do czego ten świat zmierza... Życie jest dobre to rozumiem, można mieć swoje życie, zajmować się czymś. Tylko dlaczego pod tą postacią kryje się taka pierdoła ?
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:48
@andrexo: A co, to jest niedobre? :P
Odpisz
22 sierpnia 2014, 12:04
@chupacabra001: Jak dla mnie tak :-). Dlaczego mnie hejtujecie tylko za to ze czegoś zwyczajnie nie lubię, zresztą trzeba patrzeć na plusy (6 strzałek w górę).
Odpisz
22 sierpnia 2014, 15:21
@chupacabra001: może gej :P
Odpisz
22 sierpnia 2014, 15:38
@Flawless: Więc jeb na stos. :P
Odpisz
22 sierpnia 2014, 16:05
@chupacabra001: bez zastanawiania się
Odpisz
22 sierpnia 2014, 18:41
@chupacabra001: Polska tolerancja... ale w sumie go można rzucić bo wku*wia.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 00:18
@andrexo: więc mówisz,że jesteś mężczyzną i nie lubisz cycków? trzeba to zbadać.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 10:05
@andrexo: Czy jak coś mi się nie podoba w przeciwieństwie to większości to musi być od razu hejt ? Chyba każdy ma swoje zdanie, ciesze się że 9 osób jest takie jak ja i dało mi strzałkę w górę.
Odpisz
15 października 2016, 15:25
@andrexo: filozof się znalazł
Odpisz