Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Henzej

14 października 2014, 18:13

°○° za**biście

Avatar coloman

22 sierpnia 2014, 10:36

czy mi się zdaję, czy on ma niezadowoloną minę?

Avatar kamykPL

22 sierpnia 2014, 11:19

@coloman: zdaje ci sie

Avatar NatanXoxuPL

22 sierpnia 2014, 14:00

@coloman: nie zdaje ci się

Avatar coloman

22 sierpnia 2014, 14:18

@NatanXoxuPL: jedni piszą zdaje ci się, drudzy nie zdaję ci się i komu ja mam wierzyć??

Avatar
MaciekzPolski

22 sierpnia 2014, 16:43

@coloman: A miałbyś niezadowoloną minę, jakby twoja dziewczyna Ci tak robiła? :3

Avatar coloman

22 sierpnia 2014, 16:56

-_- nie mogłeś napisać tego wcześniej?

Avatar
MaciekzPolski

22 sierpnia 2014, 18:03

@coloman: A w czym problem?

Avatar coloman

23 sierpnia 2014, 08:52

eni miałbym dylematu moralnego! już zdążyłem się pokłócić z 1 z 4 głosów w mojej głowie!

Avatar
MaciekzPolski

23 sierpnia 2014, 09:30

@coloman: Nie rozśmieszaj mnie, ja mam ich 12

Avatar coloman

23 sierpnia 2014, 12:10

ja mam 4 obudzone, a ile śpi o nie wiem i wolę nie wiedzieć

Avatar
MaciekzPolski

23 sierpnia 2014, 18:15

@coloman: ...12, które budzą pozostałe i jest ich coraz więcej...i więcej...i więcej ;-;

Avatar coloman

24 sierpnia 2014, 09:15

współczuję

Avatar
MaciekzPolski

25 sierpnia 2014, 18:51

@coloman: Ja tobie też

Avatar coloman

25 sierpnia 2014, 19:00

spasiba

Avatar lazur1225

23 sierpnia 2014, 23:34

firma LG "Live is Good". Przypadek? Nie sadze :3

Avatar Hurri

24 sierpnia 2014, 22:34

@lazur1225: life...

Avatar andrexo

22 sierpnia 2014, 10:19

To ma być dobre ? Do czego ten świat zmierza... Życie jest dobre to rozumiem, można mieć swoje życie, zajmować się czymś. Tylko dlaczego pod tą postacią kryje się taka pierdoła ?

Avatar chupacabra001

22 sierpnia 2014, 11:48

@andrexo: A co, to jest niedobre? :P

Avatar andrexo

22 sierpnia 2014, 12:04

@chupacabra001: Jak dla mnie tak :-). Dlaczego mnie hejtujecie tylko za to ze czegoś zwyczajnie nie lubię, zresztą trzeba patrzeć na plusy (6 strzałek w górę).

Avatar Flawless

22 sierpnia 2014, 15:21

@chupacabra001: może gej :P

Avatar chupacabra001

22 sierpnia 2014, 15:38

@Flawless: Więc jeb na stos. :P

Avatar Flawless

22 sierpnia 2014, 16:05

@chupacabra001: bez zastanawiania się

Avatar gelo1238

22 sierpnia 2014, 18:41

@chupacabra001: Polska tolerancja... ale w sumie go można rzucić bo wku*wia.

Avatar popek9001

23 sierpnia 2014, 00:18

@andrexo: więc mówisz,że jesteś mężczyzną i nie lubisz cycków? trzeba to zbadać.

Avatar andrexo

23 sierpnia 2014, 10:05

@andrexo: Czy jak coś mi się nie podoba w przeciwieństwie to większości to musi być od razu hejt ? Chyba każdy ma swoje zdanie, ciesze się że 9 osób jest takie jak ja i dało mi strzałkę w górę.

Avatar
Konto usunięte

15 października 2016, 15:25

@andrexo: filozof się znalazł

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Totalnie

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Płać pan

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka