Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pinkoszmateusz

21 kwietnia 2015, 19:46

Ja mam 15 ^^

Avatar frazeologizm

22 sierpnia 2014, 11:38

Mogli by w fifie zrobić tryb sędziego - w którym to TY gwiżdżesz gwizdkiem i wystawiasz kartki.

Avatar ziomomp

22 sierpnia 2014, 13:10

@frazeologizm: w tedy np. legia wygrała by champions league

Avatar max1234

28 listopada 2014, 13:52

@frazeologizm: Tryb ptaka ,czyli sraj na Younga

Avatar Gabrysio

22 sierpnia 2014, 08:32

A Suarez gryzie TAAAK!

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 18:52

Özil :3

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 20:32

Ronaldo :3

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 20:33

Özil i Ronaldo fajniejsi od Messiego i Kaki :3

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 20:34

No ^^

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 20:37

Ronaldo lepiej szczela i się lepiej kiwa a Özil lepiej podaje :>

Avatar kacper414

21 sierpnia 2014, 00:08

Kaka to żywa legenda, a jeśli dobrze pamiętam to był też nazywanym najlepszym piłkarzem.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 06:45

@kacper414: no był nazywany, teraz już nie jest tak doceniany jak kiedyś :(

Avatar kacper414

21 sierpnia 2014, 09:10

Niestety tak jak druga legenda Ronaldinho się starzeje, ale mimo wszystko utrzymują podobny poziom gry taki jak kiedyś. ;)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 sierpnia 2014, 09:25

@kacper414: Ronaldinho był zayebysty a nawet lepszy od Messiego, można spekulować ale.....Ronaldinho to jedyny piłkarz barcelony w historii który po wygranym meczu na santiago bernabeu z realem dostał oklaski...Mesii nigdy nie dostał oklasków od fanów realu, Ronaldinho tak bo jego gra ciekawiła i była wspaniała, zresztą jest nadal...

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 14:40

@kacper414: Był, miał złotą piłkę. Teraz jest rzecz biorąc, słaby.

Avatar kacper414

21 sierpnia 2014, 15:10

Mimo wszystko dla mnie był, jest i będzie legendą.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2014, 15:12

@kacper414: Dla mnie Özil wyrasta na lepszego od niego.

Avatar kaka77

21 sierpnia 2014, 21:05

@kacper414: jestem z siebie dumny!

Avatar Filipo100

21 sierpnia 2014, 18:22

Może wreszcie dodadzą w trybie menadżerskim wyczekiwaną opcje płacenia łapówek za mecz, to by grę urealniło bardziej niż większość nowości od fify 11

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2014, 19:58

xD 5/5 i do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

To by wystarczyło

Zdeklasowani znowu

Niegrzeczny Oskarek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka