Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2015, 19:46
Ja mam 15 ^^
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:38
Mogli by w fifie zrobić tryb sędziego - w którym to TY gwiżdżesz gwizdkiem i wystawiasz kartki.
Odpisz
22 sierpnia 2014, 13:10
@frazeologizm: w tedy np. legia wygrała by champions league
Odpisz
28 listopada 2014, 13:52
@frazeologizm: Tryb ptaka ,czyli sraj na Younga
Odpisz
22 sierpnia 2014, 08:32
A Suarez gryzie TAAAK!
Odpisz
20 sierpnia 2014, 18:52
Özil :3
Odpisz
20 sierpnia 2014, 20:32
Ronaldo :3
Odpisz
20 sierpnia 2014, 20:33
Özil i Ronaldo fajniejsi od Messiego i Kaki :3
Odpisz
20 sierpnia 2014, 20:34
No ^^
Odpisz
20 sierpnia 2014, 20:37
Ronaldo lepiej szczela i się lepiej kiwa a Özil lepiej podaje :>
Odpisz
21 sierpnia 2014, 00:08
Kaka to żywa legenda, a jeśli dobrze pamiętam to był też nazywanym najlepszym piłkarzem.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 06:45
@kacper414: no był nazywany, teraz już nie jest tak doceniany jak kiedyś :(
Odpisz
21 sierpnia 2014, 09:10
Niestety tak jak druga legenda Ronaldinho się starzeje, ale mimo wszystko utrzymują podobny poziom gry taki jak kiedyś. ;)
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2014, 09:25
@kacper414: Ronaldinho był zayebysty a nawet lepszy od Messiego, można spekulować ale.....Ronaldinho to jedyny piłkarz barcelony w historii który po wygranym meczu na santiago bernabeu z realem dostał oklaski...Mesii nigdy nie dostał oklasków od fanów realu, Ronaldinho tak bo jego gra ciekawiła i była wspaniała, zresztą jest nadal...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:40
@kacper414: Był, miał złotą piłkę. Teraz jest rzecz biorąc, słaby.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:10
Mimo wszystko dla mnie był, jest i będzie legendą.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:12
@kacper414: Dla mnie Özil wyrasta na lepszego od niego.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 21:05
@kacper414: jestem z siebie dumny!
Odpisz
21 sierpnia 2014, 18:22
Może wreszcie dodadzą w trybie menadżerskim wyczekiwaną opcje płacenia łapówek za mecz, to by grę urealniło bardziej niż większość nowości od fify 11
Odpisz
20 sierpnia 2014, 19:58
xD 5/5 i do ulu
Odpisz