Już wkrótce - Asasyn po roku w Polsce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Miło z ich strony, śliczne są
Nieuczciwa ocena
Rel
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2025, 10:14
Zagrał bym
Odpisz
24 kwietnia 2025, 13:20
Może podeślemy to ubiemu?
Odpisz
28 kwietnia 2025, 16:47
@Annika1: Nie, bo będzie miał romans z Kwiczołem.
Odpisz
28 kwietnia 2025, 17:01
@Figarus: ...napiszmy im że kwiczoł już zajęty
Odpisz
28 kwietnia 2025, 16:48
w preorderze będzie teaser 13 posterunku
Odpisz
24 kwietnia 2025, 09:48
Szczerze, jakby miał klimat starego assasyna
Grałbym
Misja z napadem na króla była by ciekawa
Odpisz
24 kwietnia 2025, 10:42
@Dexter_Ward: grałbym nawet gdyby był bardziej RPGiem jak nowsze
Odpisz
24 kwietnia 2025, 13:20
@Dexter_Ward: templariusz Margrabia powiadacie...
Odpisz
24 kwietnia 2025, 12:45
Do kupienia tylko w Zakopanym za 499.99 zł.
Odpisz
24 kwietnia 2025, 10:17
Ostateczny boss - Murgrabia
Odpisz