Już wkrótce - Asasyn po roku w Polsce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie znoszę kleszczy
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Brawo za czujność!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2025, 10:14
Zagrał bym
Odpisz
24 kwietnia 2025, 13:20
Może podeślemy to ubiemu?
Odpisz
28 kwietnia 2025, 16:47
@Annika1: Nie, bo będzie miał romans z Kwiczołem.
Odpisz
28 kwietnia 2025, 17:01
@Figarus: ...napiszmy im że kwiczoł już zajęty
Odpisz
28 kwietnia 2025, 16:48
w preorderze będzie teaser 13 posterunku
Odpisz
24 kwietnia 2025, 09:48
Szczerze, jakby miał klimat starego assasyna
Grałbym
Misja z napadem na króla była by ciekawa
Odpisz
24 kwietnia 2025, 10:42
@Dexter_Ward: grałbym nawet gdyby był bardziej RPGiem jak nowsze
Odpisz
24 kwietnia 2025, 13:20
@Dexter_Ward: templariusz Margrabia powiadacie...
Odpisz
24 kwietnia 2025, 12:45
Do kupienia tylko w Zakopanym za 499.99 zł.
Odpisz
24 kwietnia 2025, 10:17
Ostateczny boss - Murgrabia
Odpisz