Przykro mi Domino, ale zwycięzca może być tylko jeden
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Północne Węgry
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2025, 22:28
Mam takie marzenie, znaleźć sobie grupkę znajomych z którymi mógłbym tak w civke pograć. najlepiej tak z 8, a by się jeszcze dało parę botów i tak grać
Odpisz
24 kwietnia 2025, 22:35
@GHouste: A w którą cześć grasz?
Odpisz
24 kwietnia 2025, 22:36
@Leszy: 6
Odpisz
24 kwietnia 2025, 22:54
@GHouste: VI jest do bani, V lepsza
Odpisz
24 kwietnia 2025, 23:02
A ja powiem że 4.
Odpisz
27 kwietnia 2025, 16:17
V na zawsze w sercach.
Odpisz
28 kwietnia 2025, 20:05
@GHouste: duchu dawaj zagramy podaj mi discorda swojego
Odpisz
27 kwietnia 2025, 17:32
A później bo nie masz z kim pograć bo łamiesz zasady ustalone na początku.
Odpisz
24 kwietnia 2025, 22:23
"Chcesz pokoju? Przygotuj się na wojnę."
Odpisz
24 kwietnia 2025, 22:27
– Siur Сiul, czy jakiś inny kitajec
Odpisz
25 kwietnia 2025, 08:39
@rumcajschr: to było łacińskie przysłowie
Odpisz
25 kwietnia 2025, 09:18
@TowarzyszBagniak: – Сiulus Dupulus, czy jakiś inny rzymski ch*j
Odpisz
24 kwietnia 2025, 23:36
ja pamiętam jak z kolegą graliśmy kontra chyba 10 Attylów
nie skończyło się to dobrze
Odpisz