Dla Temerii zrobię wszystko, nawet dam się sfriendzonować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Żartownisie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2025, 12:46
Nie wiem, czy ta relacja ma jakąkolwiek przyszłość, jeśli nie łączy nas żarliwa miłość do Temerii
Odpisz
27 kwietnia 2025, 21:14
@IkarAviator: nie ma sensu ale konkretnie mówiąc nwm czy ludzie którzy nie kochają Temerii to powinni mieć prawo żyć
Odpisz
28 kwietnia 2025, 00:36
@pvp17: Tacy "ludzie" to powinni mieć prawo do doarmowego przelotu z trebusza za granice wolnej Temerii
Odpisz
27 kwietnia 2025, 12:41
Dobry elf martwy elf
Odpisz
27 kwietnia 2025, 10:13
ZA PÓŁNOC, ZA TEMERIE, ZA NIEBIESKIE PASY!
Odpisz
26 kwietnia 2025, 21:47
Zdrowie k...iego syna Vernona Rocha
Odpisz
26 kwietnia 2025, 21:41
I baza bazunia 💙💙💙💙💙
Odpisz
26 kwietnia 2025, 21:46
@Waldemir50:
💙💙💙💙💙
Za TEMERIĘ, kûrwa
Odpisz
26 kwietnia 2025, 21:45
- temeria
- co
- jednak friendzone
Odpisz