Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XpiterekX

24 sierpnia 2014, 21:13

Środkowego...

Avatar amekninja555

22 sierpnia 2014, 11:59

Prawego. c:

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 10:03

@amekninja555: A to dlaczego ?

Avatar krzyczek

24 sierpnia 2014, 10:05

Bo według niego ważniejsze jest bycie kochanym.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 10:05

@krzyczek: Aha...

Avatar jacek1s

24 sierpnia 2014, 10:14

@krzyczek: A czy czasami to się niepowinno odwzajemniać? :| W końcu miłość powinna działać w dwie strony ;-;

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 10:32

Bo musi czymś fapać

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 10:49

A co jeśli jest lewo"ręczny" xD ?

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 11:35

To jedzie lewym skrzydłem ;)

Avatar amekninja555

24 sierpnia 2014, 11:45

Bo tak. c:

Avatar krzyczek

24 sierpnia 2014, 13:04

@amekninja555: Dobrze że to napisałeś bo chciałem już zgłębiać filozoficzny sens fapania lewą ręką, praworęcznych.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 13:26

Lecz skoro nie będzie mieć lewej bo...
A zresztą w dupie to mam -_-

Avatar zazek

24 sierpnia 2014, 12:38

Prawego, chyba że jest lewakiem.

Avatar siemek22

24 sierpnia 2014, 12:38

@zazek: No w przypadku gdy jest lewakiem to raczej świadczy o nim dobrze.

Avatar zazek

24 sierpnia 2014, 12:58

@siemek22: Twój król ma odmienne zdanie na ten temat.

Avatar siemek22

24 sierpnia 2014, 13:02

@zazek: król? ty i król xD Prawaki logic .-. gdybyś chciał dobrze dla swojego kraju piep**ony kapitalisto to zostałbyś anarchistą. Nie zmuszam Cię, mówię co jest słuszne :3

Avatar zazek

24 sierpnia 2014, 13:08

@siemek22: Miałem na myśli najświętszego króla Korwina Masakratora (btw. najlepsza dla Polski byłaby technokracja)

Avatar siemek22

24 sierpnia 2014, 12:40

Te mądrości miłosne od gimnazjalistek :3

Avatar chupacabra001

24 sierpnia 2014, 11:06

Nikt nie wytknął literówki, więc muszę to zrobić. "Ważniejsz"...

Avatar krolok1875

24 sierpnia 2014, 11:35

@chupacabra001: Byłeś pierwszy! Ku*wa!:D

Avatar acocieto666

Edytowano - 24 sierpnia 2014, 10:13

zależy czy ptak jest lewo, czy prawoskrzydlny.

Avatar Flawless

24 sierpnia 2014, 10:13

@acocieto666: EDIT:
Skrzydłowy xDDDDDDDD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka