memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 kwietnia 2025, 22:06
zmiany logo rozumiem ale dlaczego na gorsze? Firefox już prawie niema lisa
Odpisz
28 kwietnia 2025, 17:11
@FluttershyIsNOTaDoormat: to raczej na ogólnie, bo firefox(przeglądarka) ma lisa
28 kwietnia 2025, 19:33
@Cymbal: nawiązywałem do tego trendu
30 kwietnia 2025, 17:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: Logo z 2021 to nie logo firefoxa tylko mozilli, coś jak microsoft a windows
30 kwietnia 2025, 17:46
@FluttershyIsNOTaDoormat: szczerze, używam firefox od ponad 6 lat i dopiero teraz zwróciłem uwagę że to ma lisa w ikonie i w nazwie
30 kwietnia 2025, 17:53
@pvp17: jakim cudem?
30 kwietnia 2025, 18:03
@pvp17: początkowo był czerwony żuraw(fyniks chyba)
30 kwietnia 2025, 18:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: przepowiednia z obrazka się nie spelnila
30 kwietnia 2025, 18:11
@Drag_on: sam chciałbym wiedzieć
30 kwietnia 2025, 21:38
@BlackMorbius61: i oby się dalej nie spełniała
27 kwietnia 2025, 18:59
Jak coś jest dobre, to nie ma potrzeby, by to zmieniać
30 kwietnia 2025, 16:16
@rumcajschr: (Nie dotyczy korpo, urzędasów i biurokratów)
28 kwietnia 2025, 17:12
MC chyba z 3 razy zmieniali, i nawet rozgałęzili na 2(szary dla starych i zielony dla burżuazji)
Edytowano - 27 kwietnia 2025, 18:57
Jeja chyba z cztery razy na początku było ziolone :-) potem nam znane logo w szczegółowej wersji potem była na krótko kropka i mamy aktyalne logo
@Boberek00: Jaka kropka?
27 kwietnia 2025, 19:10
.
Edytowano - 27 kwietnia 2025, 19:36
Na krótki moment zamiast buziek była pomarańczowa kropka, i nikomu się spodobało https://memy.jeja.pl/241636,nowe-logo.html Tutaj nie widoczna i tutaj https://memy.jeja.pl/241635,nowe-logo.html
27 kwietnia 2025, 22:07
@Boberek00: o to już historia starożytna
27 kwietnia 2025, 22:08
@Boberek00: Aktualne*
Edytowano - 27 kwietnia 2025, 19:03
KISS ME KISS ME KISS ME AGAIN🔥🗣️
27 kwietnia 2025, 19:06
@Dyzer: Uratujemy z tym Lechię 🔥🔥🔥
27 kwietnia 2025, 19:12
@rumcajschr: Lechię?Rumcajs to jest ŚWIĘTE WIELKIE IMPERIUM LECHICKIE 🔥🔥🔥
27 kwietnia 2025, 19:18
@Dyzer: Sranie w banię
27 kwietnia 2025, 19:24
@Dyzer: Święte Wielkie Imperium Lechickie? Masz na myśli IV Rzeczpospolitą Polską?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2025, 22:06
zmiany logo rozumiem ale dlaczego na gorsze? Firefox już prawie niema lisa
Odpisz
28 kwietnia 2025, 17:11
@FluttershyIsNOTaDoormat: to raczej na ogólnie, bo firefox(przeglądarka) ma lisa
Odpisz
28 kwietnia 2025, 19:33
@Cymbal: nawiązywałem do tego trendu
Odpisz
30 kwietnia 2025, 17:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: Logo z 2021 to nie logo firefoxa tylko mozilli, coś jak microsoft a windows
Odpisz
30 kwietnia 2025, 17:46
@FluttershyIsNOTaDoormat: szczerze, używam firefox od ponad 6 lat i dopiero teraz zwróciłem uwagę że to ma lisa w ikonie i w nazwie
Odpisz
30 kwietnia 2025, 17:53
@pvp17: jakim cudem?
Odpisz
30 kwietnia 2025, 18:03
@pvp17: początkowo był czerwony żuraw(fyniks chyba)
Odpisz
30 kwietnia 2025, 18:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: przepowiednia z obrazka się nie spelnila
Odpisz
30 kwietnia 2025, 18:11
@Drag_on: sam chciałbym wiedzieć
Odpisz
30 kwietnia 2025, 21:38
@BlackMorbius61: i oby się dalej nie spełniała
Odpisz
27 kwietnia 2025, 18:59
Jak coś jest dobre, to nie ma potrzeby, by to zmieniać
Odpisz
30 kwietnia 2025, 16:16
@rumcajschr: (Nie dotyczy korpo, urzędasów i biurokratów)
Odpisz
28 kwietnia 2025, 17:12
MC chyba z 3 razy zmieniali, i nawet rozgałęzili na 2(szary dla starych i zielony dla burżuazji)
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2025, 18:57
Jeja chyba z cztery razy
na początku było ziolone :-)
potem nam znane logo w szczegółowej wersji
potem była na krótko kropka
i mamy aktyalne logo
Odpisz
27 kwietnia 2025, 18:59
@Boberek00: Jaka kropka?
Odpisz
27 kwietnia 2025, 19:10
.
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2025, 19:36
Na krótki moment zamiast buziek była pomarańczowa kropka, i nikomu się spodobało
https://memy.jeja.pl/241636,nowe-logo.html
Tutaj nie widoczna
i tutaj
https://memy.jeja.pl/241635,nowe-logo.html
Odpisz
27 kwietnia 2025, 22:07
@Boberek00: o to już historia starożytna
Odpisz
27 kwietnia 2025, 22:08
@Boberek00: Aktualne*
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2025, 19:03
KISS ME KISS ME KISS ME AGAIN🔥🗣️
Odpisz
27 kwietnia 2025, 19:06
@Dyzer: Uratujemy z tym Lechię 🔥🔥🔥
Odpisz
27 kwietnia 2025, 19:12
@rumcajschr: Lechię?Rumcajs to jest ŚWIĘTE WIELKIE IMPERIUM LECHICKIE 🔥🔥🔥
Odpisz
27 kwietnia 2025, 19:18
@Dyzer: Sranie w banię
Odpisz
27 kwietnia 2025, 19:24
@Dyzer: Święte Wielkie Imperium Lechickie? Masz na myśli IV Rzeczpospolitą Polską?
Odpisz