Jupi, zawsze chciałem mieszkać z rodzicami do 80-tki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co za przypadek
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2025, 08:46
Niesamowicie prawdziwe. Wczoraj dużo o tym myślałem. Nie wystarczy już być pracowitym, sprytnym, ambitnym i mimo to bezmyślnie oddanym firmie. Jest jeszcze jakieś tajemnicze rng
Odpisz
30 kwietnia 2025, 09:35
@IkarAviator: A to nie zawsze tak było?
Odpisz
30 kwietnia 2025, 11:07
@Kotel2077: kiedyś była nadwyżka miejsc pracy. Szczególnie w PRLu były wszystkie ręce na pokład i niemal nie dało się być bezrobotnym. Bardziej niż źródło zarobku, ludzi martwiło, gdzie i jak coś kupić
Odpisz
1 maja 2025, 15:21
@Kotel2077: Było, ale teraz losowość ma coraz większy wpływ
Odpisz
3 maja 2025, 09:47
to czy sie umiesz sprzedać rekruterowi bardziej niż losowość
Odpisz
3 maja 2025, 17:52
@Katrina2712: mam wyekspioną charyzmę na sprzedawanie się rekruterom i nadal uważam, że to bardziej rng
Odpisz
4 maja 2025, 10:34
@IkarAviator: ja za to mam punkty charyzmy na - xd
Odpisz
1 maja 2025, 14:43
ten kryzys to chyba cały czas od 2000 któregoś jest
Odpisz
3 maja 2025, 09:48
@BlackMorbius61: kryzysy są co chwila
Odpisz
2 maja 2025, 18:00
Tak, gospodarka wpada w kryzys sama z siebie. Politycy nie mają z tym absolutnie nic wspólnego.
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2025, 03:08
Jakbyś tyle pizzy nie żarł to gospodarka miałaby się w porządku
Odpisz
2 maja 2025, 18:00
@Dyzer: Wręcz przeciwnie, bo jedząc pizze finansuje wiele branż i miejsc pracy.
Odpisz
2 maja 2025, 14:35
Outstanding move
Odpisz
30 kwietnia 2025, 03:08
Ja szukam pierwszej pracy w momencie jak zaczyna być nowy kryzys bezrobocia :)))))))))))))))))
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2025, 05:26
to by wyjasnialo czemu mam problem z dostaniem stazu na wakacje
Bylo sie urodzic 5 lat wczesniej, wtedy brali programistow jak leci
Odpisz
30 kwietnia 2025, 07:32
wstydź się OPie, przycięcie obrazka i przetłumaczenie tekstu zajęło mi zaledwie kilka minut
Odpisz
30 kwietnia 2025, 06:57
Wystarczy nie pić codziennie kawy w Starbucksie, kupować awokado, iść biegać z rana...
A i pomaga też jeżeli twoi rodzice mają dwadzieścia mieszkań w centrum Warszawy
Odpisz