Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 sierpnia 2014, 09:15
Groot mówi "Ja jestem Groot" a nie "Jestem Groot"
A Hodor nie mówi "Hordor"
PS jeszcze dać Pikachu i będzie git
Odpisz
24 października 2014, 18:53
@Domijeja: dokładniej to groot mówi "jam jest groot"
Odpisz
21 lipca 2015, 19:02
@HADES700: To zależy od tłumaczenia, bo oryginał jest po angielsku.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 12:25
Kto to ten pierwszy z prawej ???
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:13
@BUCxD: No ku*wa to jest...<werble> HODOR
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:13
@BUCxD: To jest Chewbacca z gwiezdnych wojen jak mogłeś nie wiedzieć.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 13:52
@chojnek: pomyliłeś strony
Odpisz
27 sierpnia 2014, 14:05
@popek9001: Ku*wa, faktycznie
Odpisz
29 września 2014, 18:19
@chojnek: JAK MOŻNA POMYLIĆ TAKĄ WAŻNĄ OSOBISTOŚĆ?!?!?!
Odpisz
25 sierpnia 2014, 09:36
Timmy!
Odpisz
25 sierpnia 2014, 09:23
SPOILER: GROOT UMARŁ.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 09:32
@acocieto666: Taki ch*j nie umarł bo zrobili z niego drzewko xP
Odpisz
25 sierpnia 2014, 11:49
@acocieto666: tak naprawde przeżył wiem bo oglądałem film
Odpisz
25 sierpnia 2014, 15:49
@acocieto666: SPOILER: GROOT UMARŁ ALE Z PATYCZKA POWSTAŁ NOWY GROOT JUNIOR
Odpisz
25 sierpnia 2014, 07:50
Nie ma nic ciekawego w tej rozmowie, więc dlaczego autor nazywa ją najlepszą rozmową ?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:14
@zawodnik22: Nowy w internetach ?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:17
@PolandBallxD: Nie, po prostu co jest ciekawego w tej rozmowie ? Podaj 1 argument i będzie git.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:21
@zawodnik22: Po prostu tytuł "Interesująca rozmowa" jest sarkazmem
Odpisz
25 sierpnia 2014, 08:43
@PolandBallxD: A co mnie obchodzi sarkazm ?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 09:00
@zawodnik22: po prostu gówniana rozmowa oznaczona sarkazmem i tyle xD
Odpisz
25 sierpnia 2014, 09:56
@zawodnik22: Patrzcie ludzie, debil! *o*
Odpisz
25 sierpnia 2014, 10:45
@zawodnik22: no ja je*ie co z debil...-.-
Odpisz
25 sierpnia 2014, 10:46
@ZawiszaMikolow: Nazywajcie mnie debilem, wyzywajcie mnie z wulgaryzmami, ja zawsze będę miał swoje zdanie internetowe i zawsze będę je podtrzymywał, ja nikogo od debili nie wyzywam, pamiętajcie.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 10:52
@hug_me123: Nazywajcie mnie debilem, hejtujcie mnie, wyzywajcie mnie z wulgaryzmami, ja zawsze będę miał swoje zdanie internetowe i zawsze będę je podtrzymywał, ja nikogo od debili nie wyzywam, pamiętajcie.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2014, 11:02
@zawodnik22: Miło że piszesz to 2 razy, ale to nie sprawi, że ludzie uznają twoją rację.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 11:03
@ZawiszaMikolow: Napisałem to 2 razy, 1 komentarz z dedykacją dla ciebie, 2 komentarz z dedykacją dla hug_me123.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 11:42
@zawodnik22: Wiem, widzę.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 11:54
@zawodnik22: pamiętaj, nie kłóć się, z idiotami nie wygrasz
Odpisz
25 sierpnia 2014, 11:58
Za dużo wszędzie tego sarkazmu, trzeba interweniować. Chcesz, to interweniuj za mnie, zobaczysz jakie to męczące zajęcie :-( ale ja je lubię :-)
Odpisz
25 sierpnia 2014, 12:11
@zawodnik22: próbowałem, ale niestety się nie udało
Odpisz
25 sierpnia 2014, 12:27
No widzisz :-)
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:05
ten dialog na zawsze pozostanie w moim sercu
Odpisz
22 sierpnia 2014, 12:22
@ZasranyFrajerKtoryGraWGry: Groot nie mówi nic poza "Jestem Groot? Bo nie oglądałem Srażników Galaktyki.
Odpisz
22 sierpnia 2014, 15:53
@Dark_Dante: Mówił na samym końcu
Odpisz