Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nawet_niiwiem

3 maja 2025, 19:48

Czego słuchacie jejaki?

Avatar
SpoconaCebula

Edytowano - 3 maja 2025, 19:53

@Nawet_niiwiem: muzyki ze Stefana Wszechświata

Avatar BlackMorbius61

3 maja 2025, 20:05

@Nawet_niiwiem: Tata Kazika

Avatar niggiddu

9 maja 2025, 20:18

@Nawet_niiwiem: ostatnio to głównie Heilung, z przerwami na "Roots" od In This Moment albo "To Ashes and Blood" od Woodkida

Avatar Katrina2712

9 maja 2025, 21:10

@Nawet_niiwiem: nieprzerwanie Kalafina

Avatar StaryBubel

9 maja 2025, 22:23

@Nawet_niiwiem: Dead Kennedy's

Avatar BlackMorbius61

9 maja 2025, 22:24

@Nawet_niiwiem: teraz akurat Kraftwerk

Avatar lordbaysel

9 maja 2025, 22:25

@Nawet_niiwiem: filku - jakby folk, ale zamiast tradycyjnie-historycznej tematyki, jest nerdowsko-fantastyczna. Nawet jak ktoś jest w stanie to zdzierżyć, to praktycznie połowa utworów które akurat miały szczęście być nagrane, została nagrana raz, na konwencie w 75, przy akompaniamencie śmiechów widowni i płaczu dzieci, przy pomocy ziemniaka, i to na kasetę, którą zcyfryzowano po 10 kopiach i 200 przesłuchaniach. A no i nikt tam śpiewać nie potrafi.

Avatar welpa44

10 maja 2025, 00:14

@Nawet_niiwiem: Metal. Ostatnio głównie Frozen Crown i Moonlight Haze. Tych drugich zobacze niedługo w Krakowie na koncercie.

Avatar Pietrek360

11 maja 2025, 22:43

@BlackMorbius61: tato, czy to ty?

Avatar Pietrek360

11 maja 2025, 22:46

@Nawet_niiwiem: nawet niiwiem Spotify mi mówi że dar wave I post punk ale i jakiś emo Rusków (molchat Doma/ ci od sudno)i Gorillaz

Avatar Gruba_Bulwa

11 maja 2025, 14:32

Moi Starzy słuchający Zmian Rocka,Metalu, Punk Rocka (chyba) OST Gier i metalowych remixów i Synthwave i elektronicznej instrumentalnej;

Avatar Jadeja

Edytowano - 10 maja 2025, 19:14

Jeśli lubisz każdą muzykę to w zasadzie nie lubisz żadnej.

Ale ten cover mocny

Avatar Figarus

9 maja 2025, 22:14

Metal zawsze będzie lepszy od disco polo, bo pierwsze to muzyka, drugie to pierdy pijanego wujka.

Avatar welpa44

Edytowano - 10 maja 2025, 00:17

@Figarus: Rel. Ja to już wolę nawet to disco polo niż jakąkolwiek pieśń czy hymn narodowym, nawet ten tutaj.

Avatar welpa44

10 maja 2025, 17:28

@welpa44: Czerwone od patriotów i pseudopatriotów widzę

Avatar Darwidx

Edytowano - 10 maja 2025, 16:07

Ale szanujmy się przez chwilę, do oryginału się to nie umywa.

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

9 maja 2025, 23:41

Ona płacze, bo to jest znieważenie hymnu państwowego Rzeczypospolitej Polskiej

Avatar Sygryda

9 maja 2025, 21:20

Nie ironicznie, chętnie wysłuchałabym całości tego utworu

PS czy ktoś z Was lubi muzykę typu mroczny waltz?

Avatar Katrina2712

9 maja 2025, 21:12

Dlatego przestałam mówić że lubię wszystkie gatunki (oprócz disco polo), tylko że w każdym gatunku znajdę coś co polubię (oprócz disco polo)

Avatar welpa44

9 maja 2025, 20:54

Jak metalowiec stwierdzam, że słabe.

Avatar Anantashesha

3 maja 2025, 21:28

To nie jest muzyka. To darcie ryja.

Avatar BlackMorbius61

3 maja 2025, 20:04

h*nor

Avatar proto_typu_EF

3 maja 2025, 19:58

Dobrze że nie słyszała mojej ,,muzyki"

Avatar Dyzer

3 maja 2025, 19:56

Widzę że kolega ma świetny gust muzyczny

Avatar Oliwier256

3 maja 2025, 19:48

Też ona chwilę później:

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Phi!

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jeszcze jak

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka