Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2025, 19:48
Czego słuchacie jejaki?
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2025, 19:53
@Nawet_niiwiem: muzyki ze Stefana Wszechświata
Odpisz
3 maja 2025, 20:05
@Nawet_niiwiem: Tata Kazika
Odpisz
9 maja 2025, 20:18
@Nawet_niiwiem: ostatnio to głównie Heilung, z przerwami na "Roots" od In This Moment albo "To Ashes and Blood" od Woodkida
Odpisz
9 maja 2025, 21:10
@Nawet_niiwiem: nieprzerwanie Kalafina
Odpisz
9 maja 2025, 22:23
@Nawet_niiwiem: Dead Kennedy's
Odpisz
9 maja 2025, 22:24
@Nawet_niiwiem: teraz akurat Kraftwerk
Odpisz
9 maja 2025, 22:25
@Nawet_niiwiem: filku - jakby folk, ale zamiast tradycyjnie-historycznej tematyki, jest nerdowsko-fantastyczna. Nawet jak ktoś jest w stanie to zdzierżyć, to praktycznie połowa utworów które akurat miały szczęście być nagrane, została nagrana raz, na konwencie w 75, przy akompaniamencie śmiechów widowni i płaczu dzieci, przy pomocy ziemniaka, i to na kasetę, którą zcyfryzowano po 10 kopiach i 200 przesłuchaniach. A no i nikt tam śpiewać nie potrafi.
Odpisz
10 maja 2025, 00:14
@Nawet_niiwiem: Metal. Ostatnio głównie Frozen Crown i Moonlight Haze. Tych drugich zobacze niedługo w Krakowie na koncercie.
Odpisz
11 maja 2025, 22:43
@BlackMorbius61: tato, czy to ty?
Odpisz
11 maja 2025, 22:46
@Nawet_niiwiem: nawet niiwiem Spotify mi mówi że dar wave I post punk ale i jakiś emo Rusków (molchat Doma/ ci od sudno)i Gorillaz
Odpisz
11 maja 2025, 14:32
Moi Starzy słuchający Zmian Rocka,Metalu, Punk Rocka (chyba) OST Gier i metalowych remixów i Synthwave i elektronicznej instrumentalnej;
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2025, 19:14
Jeśli lubisz każdą muzykę to w zasadzie nie lubisz żadnej.
Ale ten cover mocny
Odpisz
9 maja 2025, 22:14
Metal zawsze będzie lepszy od disco polo, bo pierwsze to muzyka, drugie to pierdy pijanego wujka.
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2025, 00:17
@Figarus: Rel. Ja to już wolę nawet to disco polo niż jakąkolwiek pieśń czy hymn narodowym, nawet ten tutaj.
Odpisz
10 maja 2025, 17:28
@welpa44: Czerwone od patriotów i pseudopatriotów widzę
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2025, 16:07
Ale szanujmy się przez chwilę, do oryginału się to nie umywa.
Odpisz
9 maja 2025, 23:41
Ona płacze, bo to jest znieważenie hymnu państwowego Rzeczypospolitej Polskiej
Odpisz
9 maja 2025, 21:20
Nie ironicznie, chętnie wysłuchałabym całości tego utworu
PS czy ktoś z Was lubi muzykę typu mroczny waltz?
Odpisz
9 maja 2025, 21:12
Dlatego przestałam mówić że lubię wszystkie gatunki (oprócz disco polo), tylko że w każdym gatunku znajdę coś co polubię (oprócz disco polo)
Odpisz
9 maja 2025, 20:54
Jak metalowiec stwierdzam, że słabe.
Odpisz
9 maja 2025, 19:23
https://www.youtube.com/watch?v=apf5QgKLjWE&t=6s&pp=ygUVd29qYWsgcGF0cmlvdGljIG11c2lj
Odpisz
3 maja 2025, 21:28
To nie jest muzyka. To darcie ryja.
Odpisz
3 maja 2025, 20:04
h*nor
Odpisz
3 maja 2025, 19:58
Dobrze że nie słyszała mojej ,,muzyki"
Odpisz
3 maja 2025, 19:56
Widzę że kolega ma świetny gust muzyczny
Odpisz
3 maja 2025, 19:48
Też ona chwilę później:
Odpisz