Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2017, 08:07
ale wy głupi jesteście to przecież motorówka
Odpisz
30 marca 2018, 17:06
@recktmlg69: a mi tam miesiąc zajął aby przekonać się iż to jest Lamborghini Rat Rod 1
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:44
pomarańczy? xD
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:50
@gabisoch: Przecież to ziemniak...
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:52
@gelo1238: Jaki debil cię uczył? To truskawka -.-
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:53
Jaki zjeb... chyba wyraźnie widać, że to kamień.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:54
@gelo1238: Mówiłeś, że to ziemniak weteranie.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:57
To jest biurko geniusze -_-
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:00
KU*W, PRZECIEŻ WIDAĆ ŻE TO JE**NA KULKA ZIEMI
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:27
Jakie bakłażany z was.... przecież to jest mandarynka australijska której Frodo użył żeby włożyć w penisa Zeldy -.-''''''''
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:28
ja dodałem ten obrazek i tylko ja wiem że to ku*wa jest kot-.-
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:36
@Lacoste: ta chyba nie widzisz że to kanapka •_•*
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:42
@szynszyla369: Co za ludzie... Dobra, teraz tak na serio, to jest ser hiszpański
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:48
@KoziLowca: to banan debile
Odpisz
24 sierpnia 2014, 18:02
@Lacoste: Czy ty jesteś ślepy ?! To wieża Eiffla ! ............. Co za ludzie...........
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:56
Ale to jest garnek
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:47
Gdzie ty masz oczy ?!!!!!! To jest przecież BUŁKA
Odpisz
24 sierpnia 2014, 20:48
Czy ty naprawde nie widzisz że to jest łyżka?
Odpisz
24 sierpnia 2014, 21:02
@Pani_Koza: Ale wy jesteście poje**ni, tam nic nie ma, a jak juz to nwm moze traktor o napędzie nuklearnym...
Odpisz
24 sierpnia 2014, 22:05
@sonia123: To peciez Krecik.
Odpisz
25 sierpnia 2014, 00:19
@gabisoch: To jest telrfon
Odpisz
25 sierpnia 2014, 00:20
@gabisoch: *telefon
Odpisz
25 sierpnia 2014, 02:39
@gelo1238: TO TELEFON
Odpisz
25 sierpnia 2014, 09:29
@drzewiec: jak dla mnie banan
Odpisz
25 sierpnia 2014, 10:12
@sonia123: Brawo otrzymujesz nagrodę w kategorii:
"Debil nie wiedzący o istnieniu sarkazmu"
Odpisz
25 sierpnia 2014, 14:10
Tsssaa... TO JEST PRZECIEZ PLACEK !!!!!!!!
Odpisz
25 sierpnia 2014, 19:30
Ale idioci widać że to mount ewerest
Odpisz
26 sierpnia 2014, 05:52
@gelo1238: a nie zmielony kotlet schabowy z ziemniaków z ikea? ??
Odpisz
26 sierpnia 2014, 09:09
@Jejowicz2: Ta... jasne to JEST PRZECIEŻ MIKROFALA
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:06
Ku*wa to jest Czarnogurski szatan z doliny michałów 123
Odpisz
26 sierpnia 2014, 16:48
@Jejowicz2: Jprld ty nie widzisz że to jest Czarnobyl ?
Odpisz
26 sierpnia 2014, 19:01
Ahahaha gdzie ty tu czarnobyl widzisz widać ze to hiroshima pało!
Odpisz
26 sierpnia 2014, 19:21
@Jejowicz2: Hiroshima? Weź się puknij w ten pusty łeb !!!! To jest przecież Irak !!
Odpisz
26 sierpnia 2014, 22:08
Aaa gówno bo nie to jest Irako-Hiroshimska Hiszpania :D
Odpisz
27 sierpnia 2014, 09:54
@Jejowicz2: Jprdl , nawet takiego kraju nie ma jak już to jest Irako-Irano Rosja !
Odpisz
27 sierpnia 2014, 11:53
Nie to IIIZSSR idota
Odpisz
27 sierpnia 2014, 19:24
@Jejowicz2: Nie bo to jacek1s
Odpisz
10 listopada 2014, 22:20
Nie dowodzenie twoje, zakazany owoc!!!
Odpisz
11 listopada 2014, 09:04
@Tbone: ............ jabłko
Odpisz
12 lutego 2015, 13:49
@sonia123: Ślepy?? Widać że to twój ryj
Odpisz
12 lutego 2015, 16:33
@ToMo39: slepy to twój ryj
Odpisz
5 lutego 2017, 14:35
@gabisoch: ARBUZ !!!!!!!
Odpisz
5 lutego 2017, 15:32
@Kubox123456: co
Odpisz
30 marca 2015, 16:48
To wygląda. Jak banan
Odpisz
20 marca 2015, 16:48
to przecież Jezus !!!
Odpisz
9 lutego 2015, 13:32
co za ... banan to jest ...
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:52
Mi to wygląda na kartofla...
Odpisz
25 sierpnia 2014, 16:45
DEM!
Odpisz
26 sierpnia 2014, 05:53
@zatoka: ON
Odpisz