Nikomu już nie można ufać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Płać pan
Ikony
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2025, 11:01
to placki ziemniaczane można jeść inaczej niż z cukrem? u mnie w domu tylko tak się je
Odpisz
12 maja 2025, 20:26
@Ameliwona: no z reguły to je się je z kwaśną śmietaną
Odpisz
9 maja 2025, 11:04
A niech wiedzą. Mogą też wiedzieć, że lubię barszcz czerwony z mlekiem, kawę i herbatę z mlekiem, zupki chińskie z mlekiem, mleko z sokiem domowej roboty (wiśnia, malina, borówka amerykańska), a jeszcze lepsze jest zsiadłe mleko z sokami, a i że lubię pić mleko jak każdy inny napój...
Odpisz
10 maja 2025, 22:39
@MrWurste: mleko jest zajebiste ngl
Odpisz
7 maja 2025, 20:02
Kotlety ze śmietaną, śledziami i ogórkami kiszonymi, to wszystko okraszone smażoną cebula, skwarkami i pietruszką
Odpisz
6 maja 2025, 23:41
I mam teraz ochotę na placki ziemniaczane -.- dziękuję internecie
Odpisz
6 maja 2025, 21:08
Kolejny dowód na to że lepiej nauczyć się gotować
Odpisz
6 maja 2025, 15:58
Ja jem z słodką śmietaną i nie wstydzę się tego bo są za....biste : ) ( oczywiście po węgiersku lub z jakimś sosem grzybowym też chętnie zjem)
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2025, 00:26
jem placki ziemniaczane z cukrem i jestem z tego dumny, czekam na hejt, tylko mnie wzmocni
Odpisz
5 maja 2025, 08:12
@DiamondMine9960: tak szczerze to spoko, jedz sobie
Odpisz
6 maja 2025, 14:55
@DiamondMine9960: solidaryzacja
Odpisz
5 maja 2025, 10:34
no i git, placki ziemniaczane z cukrem są zajebiste
Odpisz
5 maja 2025, 05:57
Ale serio : na kij zmutowanej kuchence adres i data urodzenia?
Odpisz