Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ameliwona

8 maja 2025, 11:01

to placki ziemniaczane można jeść inaczej niż z cukrem? u mnie w domu tylko tak się je

Avatar Racibor

12 maja 2025, 20:26

@Ameliwona: no z reguły to je się je z kwaśną śmietaną

Avatar MrWurste

9 maja 2025, 11:04

A niech wiedzą. Mogą też wiedzieć, że lubię barszcz czerwony z mlekiem, kawę i herbatę z mlekiem, zupki chińskie z mlekiem, mleko z sokiem domowej roboty (wiśnia, malina, borówka amerykańska), a jeszcze lepsze jest zsiadłe mleko z sokami, a i że lubię pić mleko jak każdy inny napój...

Avatar Talerz

10 maja 2025, 22:39

@MrWurste: mleko jest zajebiste ngl

Avatar BetonowyMur

7 maja 2025, 20:02

Kotlety ze śmietaną, śledziami i ogórkami kiszonymi, to wszystko okraszone smażoną cebula, skwarkami i pietruszką

Avatar Katrina2712

6 maja 2025, 23:41

I mam teraz ochotę na placki ziemniaczane -.- dziękuję internecie

Avatar Raptors210

6 maja 2025, 21:08

Kolejny dowód na to że lepiej nauczyć się gotować

Avatar N0mis

6 maja 2025, 15:58

Ja jem z słodką śmietaną i nie wstydzę się tego bo są za....biste : ) ( oczywiście po węgiersku lub z jakimś sosem grzybowym też chętnie zjem)

Avatar DiamondMine9960

Edytowano - 5 maja 2025, 00:26

jem placki ziemniaczane z cukrem i jestem z tego dumny, czekam na hejt, tylko mnie wzmocni

Avatar ViccyArt

5 maja 2025, 08:12

@DiamondMine9960: tak szczerze to spoko, jedz sobie

Avatar lusiathebestkitty

6 maja 2025, 14:55

@DiamondMine9960: solidaryzacja

Avatar Drag_on

5 maja 2025, 10:34

no i git, placki ziemniaczane z cukrem są zajebiste

Avatar Annika1

5 maja 2025, 05:57

Ale serio : na kij zmutowanej kuchence adres i data urodzenia?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Racibor
Dodane przez: Racibor

Niegrzeczny Oskarek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fajnie że odpowiedzieli

Płać pan

Ikony

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka