Jeszcze nie wydałem 100 zł na jedną grę i nie zamierzam
Bo wystarczy czekać. Cierpliwość jest cnotą z pewnego powodu
I tym powodem jest chociażby CK3 za 75 zł. Czy chwila minęła od premiery? Tak. Czy coś wielkiego mnie ominęło? Nie wydaję mi się.
Dlatego wszystkie gry się piraci. A jeśli się spodoba to wtedy można kupić. Całkiem jak z demami 30 lat temu, tylko z drobną różnicą ze dema były legalne XD
Mimo to najlepszą opcją dla niektórych gier jest rzeczywiście piractwo. Zapewne każdy zna serię gier Simsy. Aby mieć wszystkie dodatki i cieszyć się w pełni z możliwości jakie oferuje nam gra musielibyśmy wydać kilka tys zł. Czy to normalne?
Komentarze
Odśwież13 maja 2025, 11:29
Już wydałem 100 zł na jedną grę i wkrótce zrobię to ponownie
Deltarune jutro
Odpisz
5 maja 2025, 17:06
Jeszcze nie wydałem 100 zł na jedną grę i nie zamierzam
Bo wystarczy czekać. Cierpliwość jest cnotą z pewnego powodu
I tym powodem jest chociażby CK3 za 75 zł. Czy chwila minęła od premiery? Tak. Czy coś wielkiego mnie ominęło? Nie wydaję mi się.
(A i tak pewnie nie kupię)
Odpisz
12 maja 2025, 13:13
@polishplayer21: Baldurs gate 3 minęły dwa lata od premiery a na żadnej promce nie spadła poniżej 200zeta.
Odpisz
12 maja 2025, 15:07
@polishplayer21: chyba, że to coś od nintendo wtedy cierpliwość nic nie da bo oni prędzej usuną grę i nikomu nie będą jej sprzedawać niż obniżą cenę
Odpisz
12 maja 2025, 15:06
wydać 20 na starą ale bardzo dobrą grę którą całą przejdę :P
Odpisz
12 maja 2025, 13:15
Dlatego wszystkie gry się piraci. A jeśli się spodoba to wtedy można kupić. Całkiem jak z demami 30 lat temu, tylko z drobną różnicą ze dema były legalne XD
Odpisz
12 maja 2025, 14:45
@TheGreatcat: Nawet szansa na wirusa taka sama w obu przypadkach.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2025, 13:40
Ace Atornet Trilogy w cenie mniej niż 30 zł na Instant Gaming.
(tak na marginesie polecam tę stronę)
https://www.instant-gaming.com/en/4331-buy-phoenix-wright-ace-attorney-trilogy-pc-game-steam-europe/?srsltid=AfmBOoonjeDEI02z4kt8iH5yw8IFwaY94DobGHVQLKq6ItJt3TjjEyeC
Mimo to najlepszą opcją dla niektórych gier jest rzeczywiście piractwo. Zapewne każdy zna serię gier Simsy. Aby mieć wszystkie dodatki i cieszyć się w pełni z możliwości jakie oferuje nam gra musielibyśmy wydać kilka tys zł. Czy to normalne?
Odpisz
6 maja 2025, 00:12
Nie rel, nie jestem bezmyślnym koomsoomentem
Odpisz
5 maja 2025, 17:38
Jedyna gra na jaką wydałem ponad 100 złoty to the binding of Isaac. Czy było warto? Bardzo
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2025, 19:25
Moja klawiatura się nie zgodzi xd
Edmund you little...
Odpisz
5 maja 2025, 19:26
@Entropia: You made a shit of peace with your trash Isaac
Odpisz
5 maja 2025, 19:27
its f*cking baaad. I will become back my money
Odpisz
5 maja 2025, 19:06
Miałem prawie tak samo. Wydałem 50 zł na grę w promocji a potem się okazuje że procesor jest zbyt stary żeby w ogóle się odpaliła
Odpisz
5 maja 2025, 17:40
pie....enie, ja w Nimbiki często grywam
Odpisz
5 maja 2025, 16:40
To na ...j ją kupujesz
Odpisz
5 maja 2025, 16:55
@Rebelian_Chaosu: widziałeś kiedyś promocję Steam?
Odpisz
5 maja 2025, 16:37
Rel
Odpisz