Biblioteka pełna, a nie ma w co grać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Deal życia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Powodzenia
Nieuczciwa ocena
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2025, 11:29
Już wydałem 100 zł na jedną grę i wkrótce zrobię to ponownie
Deltarune jutro
Odpisz
5 maja 2025, 17:06
Jeszcze nie wydałem 100 zł na jedną grę i nie zamierzam
Bo wystarczy czekać. Cierpliwość jest cnotą z pewnego powodu
I tym powodem jest chociażby CK3 za 75 zł. Czy chwila minęła od premiery? Tak. Czy coś wielkiego mnie ominęło? Nie wydaję mi się.
(A i tak pewnie nie kupię)
Odpisz
12 maja 2025, 13:13
@polishplayer21: Baldurs gate 3 minęły dwa lata od premiery a na żadnej promce nie spadła poniżej 200zeta.
Odpisz
12 maja 2025, 15:07
@polishplayer21: chyba, że to coś od nintendo wtedy cierpliwość nic nie da bo oni prędzej usuną grę i nikomu nie będą jej sprzedawać niż obniżą cenę
Odpisz
12 maja 2025, 15:06
wydać 20 na starą ale bardzo dobrą grę którą całą przejdę :P
Odpisz
12 maja 2025, 13:15
Dlatego wszystkie gry się piraci. A jeśli się spodoba to wtedy można kupić. Całkiem jak z demami 30 lat temu, tylko z drobną różnicą ze dema były legalne XD
Odpisz
12 maja 2025, 14:45
@TheGreatcat: Nawet szansa na wirusa taka sama w obu przypadkach.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2025, 13:40
Ace Atornet Trilogy w cenie mniej niż 30 zł na Instant Gaming.
(tak na marginesie polecam tę stronę)
https://www.instant-gaming.com/en/4331-buy-phoenix-wright-ace-attorney-trilogy-pc-game-steam-europe/?srsltid=AfmBOoonjeDEI02z4kt8iH5yw8IFwaY94DobGHVQLKq6ItJt3TjjEyeC
Mimo to najlepszą opcją dla niektórych gier jest rzeczywiście piractwo. Zapewne każdy zna serię gier Simsy. Aby mieć wszystkie dodatki i cieszyć się w pełni z możliwości jakie oferuje nam gra musielibyśmy wydać kilka tys zł. Czy to normalne?
Odpisz
6 maja 2025, 00:12
Nie rel, nie jestem bezmyślnym koomsoomentem
Odpisz
5 maja 2025, 17:38
Jedyna gra na jaką wydałem ponad 100 złoty to the binding of Isaac. Czy było warto? Bardzo
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2025, 19:25
Moja klawiatura się nie zgodzi xd
Edmund you little...
Odpisz
5 maja 2025, 19:26
@Entropia: You made a shit of peace with your trash Isaac
Odpisz
5 maja 2025, 19:27
its f*cking baaad. I will become back my money
Odpisz
5 maja 2025, 19:06
Miałem prawie tak samo. Wydałem 50 zł na grę w promocji a potem się okazuje że procesor jest zbyt stary żeby w ogóle się odpaliła
Odpisz
5 maja 2025, 17:40
pie....enie, ja w Nimbiki często grywam
Odpisz
5 maja 2025, 16:40
To na ...j ją kupujesz
Odpisz
5 maja 2025, 16:55
@Rebelian_Chaosu: widziałeś kiedyś promocję Steam?
Odpisz
5 maja 2025, 16:37
Rel
Odpisz