Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SebekFistaszki

13 maja 2025, 11:29

Już wydałem 100 zł na jedną grę i wkrótce zrobię to ponownie

Deltarune jutro

Avatar polishplayer21

5 maja 2025, 17:06

Jeszcze nie wydałem 100 zł na jedną grę i nie zamierzam

Bo wystarczy czekać. Cierpliwość jest cnotą z pewnego powodu
I tym powodem jest chociażby CK3 za 75 zł. Czy chwila minęła od premiery? Tak. Czy coś wielkiego mnie ominęło? Nie wydaję mi się.

(A i tak pewnie nie kupię)

Avatar TheGreatcat

12 maja 2025, 13:13

@polishplayer21: Baldurs gate 3 minęły dwa lata od premiery a na żadnej promce nie spadła poniżej 200zeta.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

12 maja 2025, 15:07

@polishplayer21: chyba, że to coś od nintendo wtedy cierpliwość nic nie da bo oni prędzej usuną grę i nikomu nie będą jej sprzedawać niż obniżą cenę

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

12 maja 2025, 15:06

wydać 20 na starą ale bardzo dobrą grę którą całą przejdę :P

Avatar TheGreatcat

12 maja 2025, 13:15

Dlatego wszystkie gry się piraci. A jeśli się spodoba to wtedy można kupić. Całkiem jak z demami 30 lat temu, tylko z drobną różnicą ze dema były legalne XD

Avatar Darwidx

12 maja 2025, 14:45

@TheGreatcat: Nawet szansa na wirusa taka sama w obu przypadkach.

Avatar Sygryda

Edytowano - 12 maja 2025, 13:40

Ace Atornet Trilogy w cenie mniej niż 30 zł na Instant Gaming.
(tak na marginesie polecam tę stronę)

https://www.instant-gaming.com/en/4331-buy-phoenix-wright-ace-attorney-trilogy-pc-game-steam-europe/?srsltid=AfmBOoonjeDEI02z4kt8iH5yw8IFwaY94DobGHVQLKq6ItJt3TjjEyeC

Mimo to najlepszą opcją dla niektórych gier jest rzeczywiście piractwo. Zapewne każdy zna serię gier Simsy. Aby mieć wszystkie dodatki i cieszyć się w pełni z możliwości jakie oferuje nam gra musielibyśmy wydać kilka tys zł. Czy to normalne?

Avatar WujekFoliarz

6 maja 2025, 00:12

Nie rel, nie jestem bezmyślnym koomsoomentem

Avatar
SpoconaCebula

5 maja 2025, 17:38

Jedyna gra na jaką wydałem ponad 100 złoty to the binding of Isaac. Czy było warto? Bardzo

Avatar Entropia

Edytowano - 5 maja 2025, 19:25

Moja klawiatura się nie zgodzi xd

Edmund you little...

Avatar
SpoconaCebula

5 maja 2025, 19:26

@Entropia: You made a shit of peace with your trash Isaac

Avatar Entropia

5 maja 2025, 19:27

its f*cking baaad. I will become back my money

Avatar Proton_0401

5 maja 2025, 19:06

Miałem prawie tak samo. Wydałem 50 zł na grę w promocji a potem się okazuje że procesor jest zbyt stary żeby w ogóle się odpaliła

Avatar BlackMorbius61

5 maja 2025, 17:40

pie....enie, ja w Nimbiki często grywam

Avatar Rebelian_Chaosu

5 maja 2025, 16:40

To na ...j ją kupujesz

Avatar Jefte

5 maja 2025, 16:55

@Rebelian_Chaosu: widziałeś kiedyś promocję Steam?

Avatar Choomfie

5 maja 2025, 16:37

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jefte
Dodane przez: Jefte

Nieuczciwa ocena

Phi!

Pilne

To się nie może nie udać

A jednak zrobili to w ten sposób

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka