Pozostaje siekiera... lub obieraczka do warzyw...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Pilne
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2025, 00:14
Moda na tatuaże? Ziomek, one są wykonywane od 3000 roku przed naszą erą, to tak jakby mówić o modzie na noszenie ubrań czy biżuterii
Odpisz
6 maja 2025, 01:09
@Talerz: W Europie tatuaże są stosunkowo nowe
Odpisz
6 maja 2025, 02:51
stosunek to ja mogę odbyć
Odpisz
6 maja 2025, 02:56
@Murarzowa: Zajebiście Murarzowa, ale ja nawet nie powiedziałem, że jestem przeciwko tatuażom, a ty już się odpalasz lmao
Odpisz
6 maja 2025, 02:58
Po prostu bardzo chciałam napisać komentarz powyżej.
Odpisz
6 maja 2025, 03:01
@Murarzowa: Tak czy inaczej to historyczny fakt, że w Europie tatuaże są stosunkowo nowe jak na to, że na świecie robione są od 3000 lat, więc z naszego podwórka nie jest to najlepszy argument (profesjonalne robienie tatuaży zaczęło u nas powstawać pod koniec XIX wieku)
Odpisz
6 maja 2025, 08:41
@Talerz: Czytaj ze zrozumieniem. Moda to nie znajomość czegoś, tylko nagły skok popularności który mija w krótszym lub dłuższym okresie czasu.
Odpisz
7 maja 2025, 14:05
@Talerz: nie chcę ranić twoich uczuć ale noszenie określonych ubrań czy biżuterii to tym bardziej moda xd
Odpisz
7 maja 2025, 15:00
@Talerz: Wg. Twojego komentarza moda nie istnieje, bo moda to właśnie głównie ubrania.
100 lat temu tatuaże w naszej kulturze były uznawane za szkaradne, nie ma nic co by sprawiło, że za 100 lat znowu będą widziane negatywnie.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2025, 17:15
@Darwidx: No tylko jej nie chodziło o modę na konkretne ubrania tylko o modę na noszenie jakichkolwiek ubrań czy jakiejkolwiek biżuterii.
Odpisz
7 maja 2025, 17:30
@Waldemir50: Chodziło mu o noszenie ubrań ogółem, które od dawien dawna jest znane jako sposób do ochrony przed warunkami pogodowymi no i oczywistym zakryciem co bardziej prywatnych części ciała.
Odpisz
7 maja 2025, 17:32
@Lacoste: wiem ale nie chciałem ranić jej uczuć mówiąc jak bardzo to głupi przykład który nie pokazuje nic
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2025, 12:48
@Waldemir50: Określonych tak, ale ubrania jako takie nosi każdy od dawna, i nue zapowiada się na to żeby ten zwyczaj miał się zakończyć
Odpisz
8 maja 2025, 12:58
@Lacoste: Ubrania to więzienie. Nie lubię ubrań. Pozbywam się ich przy każdej możliwej okazji jeżeli warunki na to pozwalają
Odpisz
8 maja 2025, 14:47
@Witciu: Każdy ma prawo do własnej opinii. Ale to, że w zimę kurtka, bluza i ciepłe spodnie cię ochronią przed mrozem to nie podlega dyskusji
Odpisz
13 maja 2025, 11:57
Profesjonalne robienie tatuaży nijak ma się z samym tatuowaniem. W 3000 roku p.n.e. też robili je profesjonalnie? xD
Odpisz
13 maja 2025, 12:24
@BaDinGa_Boy: Czytaj że zrozumieniem to co napisałem
Odpisz
13 maja 2025, 12:27
Nie masz w tej wiadomości żadnego konkretu, do którego można się ustosunkować więc jeśli chodziło ci o coś innego warto poćwiczyć formułowanie zdań.
Odpisz
13 maja 2025, 14:39
@BaDinGa_Boy:
>profesjonalne robienie tatuaży zaczęło u nas powstawać pod koniec XIX wieku
No k...a umiesz czytać czy nie? Wiesz czemu tak napisałem? Ba idea tatuaży w Europie była już wcześniej znana, ale dopiero pod koniec XIX wieku powstały faktycznie profesjonalne usługi robienia tatuaży, wcześniej były robione amatorsko wśród marynarzy i klasy niższej
Odpisz
10 maja 2025, 00:10
Wśród archeologów zawsze pozostaną modne, to kwestia honoru
Odpisz
7 maja 2025, 17:05
Jak ktoś robi sobie tatuaże bo są modne to ja nie wiem co taka osoba sobie myśli. Moje tatuaże są dla mnie.
Odpisz
7 maja 2025, 15:24
Wielu ludzi, których znam, mają tatuaże, bo im się podobają, a nie dlatego, że jest jakaś moda. Wręcz fakt, że coś jest modne i popularne niektórych odstrasza.
Odpisz
5 maja 2025, 23:11
A co to tam jest w prawym dolnym pod znakiem wodnym?
Odpisz
6 maja 2025, 03:10
@TowarzyszBagniak: zamazana dzida
Odpisz
6 maja 2025, 08:42
@TowarzyszBagniak: Znak wodny strony z szablonami który niefortunnie się przyciął.
Odpisz
5 maja 2025, 21:03
Nrel
Robią kolejny
Odpisz
5 maja 2025, 21:05
@Neoneq: na dupie se niech zrobiom!!!
Odpisz
5 maja 2025, 21:05
@Neoneq: Aż skończą jak tablica po wolnej lekcji.
Odpisz
5 maja 2025, 21:06
@Tajdeus: a wtedy zaczynają przerobiać stare
Odpisz