Piszę "CB" zamiast "Ciebie"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
A jednak zrobili to w ten sposób
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2020, 17:31
Odpisz
10 maja 2015, 14:45
Nq cb xD
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 16:46
Albo piszą ,,se" ;x
Odpisz
23 sierpnia 2014, 19:43
Mnie czasami ludzie irytują gdy nadużywają skrótów :v
Odpisz
23 sierpnia 2014, 20:22
rly? mnie nie ;-; ale zauwazyłem że jak zacząłem używac ":v" to teraz wszyscy tego używają :v xD
Odpisz
23 sierpnia 2014, 20:44
@jacek1s: Ja nauczyłem się używać ":v" na Facebooku ;v
Odpisz
23 sierpnia 2014, 21:05
Nie prawda ;-; Jesteś mudżyn napewno go ukradłeś ;v
Odpisz
23 sierpnia 2014, 21:29
@jacek1s: Uczciwie zabrałem ;P
Odpisz
23 sierpnia 2014, 21:39
Hehe ;D Pozyczyłeś do bliżej nieokreslonego czasu xd
Odpisz
23 sierpnia 2014, 22:09
@jacek1s: Nigdy nie oddam! :D
Odpisz
23 sierpnia 2014, 17:31
Ale z cb krejzol :v
Odpisz