Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Czekoladkapl

8 lutego 2018, 07:58

Wygląda jak moja nauczycielka od matmy

Avatar Dziabaducha321

24 sierpnia 2014, 20:53

to jest figura woskowa czy żywy człowiek

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 23:12

@Dziabaducha321: Człowiek.

Avatar MInecraftViperPL

25 sierpnia 2014, 00:33

To figura woskowa a nie człowiek...

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2014, 08:05

@MInecraftViperPL: Serio? .-. Toć to przecież oczywiste, że to był sarkazm.

Avatar MInecraftViperPL

25 sierpnia 2014, 18:30

Nie

Avatar Dziabaducha321

26 sierpnia 2014, 11:21

nie no człowiek nie ma tak pochylonego czoła no chyba ze dobra charakteryzacja

Avatar NecroSky

25 sierpnia 2014, 21:25

Ma czoło jak kort od krykieta.

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 19:03

Sam seksapil :3

Avatar
Michaelpl03

24 sierpnia 2014, 22:27

Gaaaaaaaaay...

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 22:37

Nikt nie rozumie mojego sarkazmu D:

Avatar
Michaelpl03

24 sierpnia 2014, 22:49

Ja rozumiem, ale piszę te komentarze głównie dla jaj i strzałek w górę XD

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2014, 23:12

I tak masz 2 w dół :>

Avatar
Michaelpl03

24 sierpnia 2014, 23:14

A no, zdarza się...

Avatar upiorex

25 sierpnia 2014, 14:33

Wow, same w dół dostajesz :( To łap ode mnie w górę!

Avatar
Michaelpl03

25 sierpnia 2014, 14:34

@upiorex: Dzięki, to rozwiąże problem głodu na świecie!

Avatar Mermeros

25 sierpnia 2014, 10:42

Wygląda jak... ja...

Avatar darcus

24 sierpnia 2014, 19:28

Wygląda jak moja teściowa.

Avatar Miko0210

24 sierpnia 2014, 19:32

@darcus: To ile ty masz lat? Twoja teściowa powinna dawno być w trumnie.

Avatar darcus

24 sierpnia 2014, 19:34

@Miko0210: Otóż właśnie ona jest w trumnie, ale straszy mnie po nocach.

Avatar acocieto666

24 sierpnia 2014, 19:45

@Miko0210: zapewne 11-

Avatar darcus

24 sierpnia 2014, 19:53

@acocieto666: Czy ty masz jakiś problem, lub żywisz jakąś urazę?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Powodzenia

Nie są aż takie pyszne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka