Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaczęło się
Ch-chesz wyparować...?
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tymi się chodzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2025, 21:19
było na tiktoku to samo xd
Odpisz
18 czerwca 2025, 00:03
@Terno86_: ja jestem dorosły i nie korzystam z tiktoka
Korzystam z reelsów Instagrama jak duży chłopiec
Odpisz
10 maja 2025, 19:15
Pamiętam tydzień, kiedy jechałem cały tydzień na 2-3 godzinach snu... Czułem jakbym oglądał film POV, zamiast uczestniczyć w wydarzeniach.
Odpisz
14 maja 2025, 11:34
@Figarus: ja mam tak codziennie a dbam o co najmniej 6 godzin snu
Odpisz
12 maja 2025, 12:24
Też nie zapomnę dnia kiedy poszedłem do pracy z grypą żołądkową na nockę. To był chyba mój najgorszy dzień w tamtej pracy
Odpisz
11 maja 2025, 18:26
To ja w któryś tydzień tak miałem. Codziennie w pracy po 12 godzin, przyj...ne w płuco z bonga na wieczór, 3 godziny snu i jazda od nowa. Z każdym kolejnym dniem czułem jakbym miał coraz więcej energii. W ostatnie dwa dni już nawet nie wywoziłem odpadów z blachy wózkiem tylko brałem w łapy i zanosiłem do kontenera. Ale sobota, uuuu, w sobotę to byłem tak jakbym zderzył się z tirem. I to takim rozpędzonym z górki do 120 na godzinę. Spałem wtedy 17 godzin a z łóżka to nie mogłem zejść. Gdyby ktoś pytał dlaczego to po prostu chapałem nadgodziny bo bieda mi w oczy zajrzała
Odpisz
10 maja 2025, 23:16
Ostatni tydzień taki miałem.
Nigdy k*****a więcej.
Odpisz
10 maja 2025, 16:07
Ja wbijający w poniedziałek do szkoły
Odpisz
8 maja 2025, 15:56
Rel.
Graj, muzyko z Dooma
Odpisz
8 maja 2025, 10:53
Wina kapitalizmu ziom
Odpisz
8 maja 2025, 10:57
@razemkowy_lewak: Zamilcz 🙏🙏
Odpisz
8 maja 2025, 10:57
@Nerius: usuń konto 🙏🏾🙏🏾
Odpisz
8 maja 2025, 11:02
@razemkowy_lewak: Nie dość, że piszesz to samo pod każdym memem jak zacięta płyta to jeszcze papugujesz
Odpisz
8 maja 2025, 11:02
@Nerius: nie zesraj sie
Odpisz
8 maja 2025, 11:05
@razemkowy_lewak: Fajnie by było gdybyś znał znaczenie sformułowań, których używasz
Odpisz
8 maja 2025, 11:05
@Nerius: japa trollu
Odpisz
8 maja 2025, 11:06
@razemkowy_lewak:
Odpisz
8 maja 2025, 10:43
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2025, 10:05
J*bany terminator
Odpisz