Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Nie po oczach
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2014, 11:10
I tak będę uważał, że ludzie palący to głupcy.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 13:50
@Mermeros: No i prawidłowo!
Odpisz
27 stycznia 2019, 08:47
@Mermeros: Nie dość że trują siebie, to jeszcze nas!
Tak, wiem że piszę się z wielkiej litery. Ale piszę się tak z szacunku, a takowego do nich nie mam!
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:34
Ale żyj dłużej niż reszta
Odpisz
22 sierpnia 2014, 12:02
Nie zawsze. Może Cię potrącić auto jak będziesz ćwiczył :)
Odpisz
22 sierpnia 2014, 12:03
@Miko0210: No ku*wa leżę xD
Odpisz
22 sierpnia 2014, 12:12
Jak już leżysz to lecisz z pompkami!
Odpisz
22 sierpnia 2014, 13:14
@TimeOfMy: Padłem XD
Odpisz
22 sierpnia 2014, 13:43
Powstań, viagra!
Odpisz
22 sierpnia 2014, 14:49
Padłeś? Powstań! Kanapka z chlebem!
Odpisz
23 sierpnia 2014, 07:56
Chyba w grobie :P
Odpisz
23 sierpnia 2014, 08:28
@TimeOfMy: nie wywołuj wilka z lasu
Odpisz
23 sierpnia 2014, 08:44
@LSD2000: you made my day :D
Odpisz
23 sierpnia 2014, 09:28
Leżysz bo niezdrowo się zywisz !
Odpisz
23 sierpnia 2014, 10:37
@xpioterx6: kanapki*
Odpisz
23 sierpnia 2014, 11:51
@TimeOfMy: a potem brzuszki taka seria a potem przysiady !
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:17
@Miko0210: Jak idziesz do monopolowego, to też Cię może potrącić. :)
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:22
@dawid888: Wszędzie można umrzeć :)
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:33
@Miko0210: Chyba, że masz wykupione "bonus life", albo jesteś kotem. :)
Odpisz
10 września 2014, 16:45
ale takie zycie to nic jestes warzywem
Odpisz
23 sierpnia 2014, 11:33
Tu chodzi o to że wkońcu umrzesz
Odpisz
23 sierpnia 2014, 15:39
@PanCoLubiStrzalkiWdol: Po nicku, skoro tak lubisz to trzymaj łapki w dół.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:21
Z tego obrazka wynika, że przepis na szczęście to ćpanie, chlanie i palenie zapewni mi szczęście, a sport jest nie potrzebny, bo i tak umrę?
Obrazek jakiegoś gimbo-paralityka, czy co?
Odpisz
23 sierpnia 2014, 12:00
u mnie jeszcze nie pora na alkochol ale już sobię postanowiłem ze będę pił tylko drinki i piwko :D
Odpisz
23 sierpnia 2014, 11:57
Akurat alkohol w mniejszych ilościach jest zdrowy, a regularne uprawianie sportu pomaga w utrzymaniu lepszej formy, kiedy jest się starszym.
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2014, 11:01
Tu nie chodzi o długość życia, lecz o radość jaką z niego będziemy mieli.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 11:21
@kamilopl1: radosc radosc a po 20 latach rak pluc i inne choroby!!
Odpisz
23 sierpnia 2014, 10:46
Nie palę, nie piję, nie biorę narkotyków, uprawiam sport i żyje mi się świetnie. Potrąciło mnie kiedyś auto (nie wnikajmy w temat), ale już o tym zapomniałem.
Odpisz
23 sierpnia 2014, 09:53
umrzyj zdrowo dziwny tytuł
Odpisz
23 sierpnia 2014, 08:23
Było.
Odpisz
22 sierpnia 2014, 19:51
Co za brednie.
Dbasz o zdrowie = nie chorujesz, nic cię nie boli, masz jasny umysł, sporą wydolność organizmu i dobry humor, bo wszystko ci się chce.
Liczy się jakość życia, a nie długość.
Choć przy zdrowym trybie życia (ale nie tym wg zaleceń kłamliwych lekarzy i mediów) dożyjesz nawet i setki. Co innego ledwo 70 ciągle chorując i ledwo chodząc.
Odpisz