Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mermeros

23 sierpnia 2014, 11:10

I tak będę uważał, że ludzie palący to głupcy.

Avatar Quuash

23 sierpnia 2014, 13:50

@Mermeros: No i prawidłowo!

Avatar JaJestemZWami

27 stycznia 2019, 08:47

@Mermeros: Nie dość że trują siebie, to jeszcze nas!
Tak, wiem że piszę się z wielkiej litery. Ale piszę się tak z szacunku, a takowego do nich nie mam!

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2014, 11:34

Ale żyj dłużej niż reszta

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar dawid888

23 sierpnia 2014, 12:33

@Miko0210: Chyba, że masz wykupione "bonus life", albo jesteś kotem. :)

Avatar Swat132

10 września 2014, 16:45

ale takie zycie to nic jestes warzywem

Avatar PanCoLubiStrzalkiWdol

23 sierpnia 2014, 11:33

Tu chodzi o to że wkońcu umrzesz

Avatar dustin2001

23 sierpnia 2014, 15:39

@PanCoLubiStrzalkiWdol: Po nicku, skoro tak lubisz to trzymaj łapki w dół.

Avatar dawid888

23 sierpnia 2014, 12:21

Z tego obrazka wynika, że przepis na szczęście to ćpanie, chlanie i palenie zapewni mi szczęście, a sport jest nie potrzebny, bo i tak umrę?
Obrazek jakiegoś gimbo-paralityka, czy co?

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 12:00

u mnie jeszcze nie pora na alkochol ale już sobię postanowiłem ze będę pił tylko drinki i piwko :D

Avatar asdfghjk

23 sierpnia 2014, 11:57

Akurat alkohol w mniejszych ilościach jest zdrowy, a regularne uprawianie sportu pomaga w utrzymaniu lepszej formy, kiedy jest się starszym.

Avatar kamilopl1

Edytowano - 23 sierpnia 2014, 11:01

Tu nie chodzi o długość życia, lecz o radość jaką z niego będziemy mieli.

Avatar BlackAKAYellow

23 sierpnia 2014, 11:21

@kamilopl1: radosc radosc a po 20 latach rak pluc i inne choroby!!

Avatar zawodnik22

23 sierpnia 2014, 10:46

Nie palę, nie piję, nie biorę narkotyków, uprawiam sport i żyje mi się świetnie. Potrąciło mnie kiedyś auto (nie wnikajmy w temat), ale już o tym zapomniałem.

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 09:53

umrzyj zdrowo dziwny tytuł

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2014, 08:23

Było.

Avatar Ant_1984

22 sierpnia 2014, 19:51

Co za brednie.
Dbasz o zdrowie = nie chorujesz, nic cię nie boli, masz jasny umysł, sporą wydolność organizmu i dobry humor, bo wszystko ci się chce.
Liczy się jakość życia, a nie długość.
Choć przy zdrowym trybie życia (ale nie tym wg zaleceń kłamliwych lekarzy i mediów) dożyjesz nawet i setki. Co innego ledwo 70 ciągle chorując i ledwo chodząc.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

Nie po oczach

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Frustrujące

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka